Суд не задовольнив апеляцію у справі щодо вбивства підлітка на Донеччині

Суд не задовольнив апеляцію у справі щодо вбивства підлітка на Донеччині

Оновлено
Суд не задовольнив апеляцію у справі щодо вбивства підлітка на Донеччині
Донецький апеляційний суд, фото: Суспільне Донбас

В апеляційному суді Маріуполя суд не задовольнив апеляцію у справі засудженого за вбивство підлітка Олександра Шика. Про це повідомила кореспондентка Суспільного з зали суду.

"Апеляційну скаргу адвоката Мироненка залишити без задоволення, вирок Орджонекідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області від 4 серпня 2021 року відносно Шика залишити без змін . Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її оголошення і може бути оскаржена в касаційному порядку Верховного суду протягом трьох місяців з дня її проголошення", — повідомив суддя Геннадій Гришин.

Адвокат Шика Олександр Мироненко повідомив Суспільному, що будуть подавати касаціюКасація — перевірка судом третьої інстанції законності та обґрунтованості вироків і рішень суду, що набрали законної сили.

"Я це просто не хотів, наміру ніякого не було. Прошу або переглянути цю справу або розібратися", — розповів Олександр Шик.

Жодної міри запобіжного заходу щодо Шика не обрали. Повний текст вироку в апеляційному суді проголосять 31 січня о 14 годині.

"Начебто вирок набирає чинності сьогодні, а щось проясниться 31 числа. У людини за ці дні, грубо кажучи, за 6 днів є безліч можливостей залишити країну", — повідомив батько загиблого Івана Преди Павло Преда.

Що відомо

  • У серпні 2021 року, Орджонікідзевський райсуд Маріуполя визнав його винним в умисному вбивстві підлітка та присудив 13 років за гратами. За законом, він впродовж 30 днів мав змогу подати апеляцію.
  • Засуджений у справі вбивства 15-річного підлітка Олександр Шик, подав апеляцію. 11 листопада в апеляційному суді Маріуполя відбулось перше засідання. Жодної міри запобіжного заходу щодо Шика не обрали.
  • 8 грудня 2018 року Олександр Шик, повертаючись із друзями з полювання у нетверезому стані, вистрілив із мисливської рушниці посеред вулиці у селі Рибинському. Дріб влучила у 15-річного Івана Преду. Через множинні травми хребта та внутрішніх органів хлопець помер у лікарні.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок