Мер Мукачева Андрій Балога увійшов до "Команди Разумкова"

Мер Мукачева Андрій Балога увійшов до "Команди Разумкова"

Доповнено
Мер Мукачева Андрій Балога увійшов до "Команди Разумкова"
Фото: Ірина Галай | Facebook

Міський голова Мукачева Андрій Балога приєднався до нової громадської організації — "Команди Разумкова". Його представили на зустрічі 24 січня у Києві.

Андрій Балога відповідатиме за напрямок місцевого самоврядування.

Також до "Команди Разумкова" увійшла й депутатка Закарпатської облради від "Команди Андрія Балоги" Ірина Галай. Жінка на своїй сторінці у Facebook повідомила, що очолюватиме громадську організацію "Команда Разумкова" на Закарпатті. Вона займатиметься питаннями екології.

"Стежу за кар’єрним ростом Дмитра Разумкова вже давно. Він мені імпонує, як людина яку не зламала система. Мій перший і головний проєкт — це "Карпатський рейнджер". Це проєкт, який пов’язаний з лісом, з Карпатами та всім, що там відбувається. Дрони, фотопастки та волонтери будуть відслідковувати порушення правил у Карпатах. А також працюватиме гаряча лінія, на яку будуть телефонувати і казати про, наприклад, проїзд джипів горами або повідомлятимуть про вирубку дерев. Цей проєкт не буде підпорядковуватися поліції. Я хотіла так зробити тому, що там буде важко керувати цим", — розповіла у коментарі Суспільному Ірина Галай.

Політолог Михайло Шелемба у коментарі Суспільному повідомив, що перемовини між Дмитром Разумковим та Андрієм Балогою велися вже понад два роки. "Залишалося дочекатися офіційного представлення. Це той випадок, коли регіональні політичні проєкти шукають всеукраїнську політичну силу, з якою планують йти на парламентські вибори. Зважаючи на те, що зараз у нас пропорційна виборча система, то дуже важливо знайти політичну силу, яка матиме високий рейтинг. Є велика вигода і Дмитру Разумкову від такого рішення: він отримає сформовану команду на регіональному рівні, може розраховувати на електоральну підтримку "Команди Андрія Балоги". Треба не забувати, що членом його команди стає мер однієї з найбільшим територіальних громад на Закарпатті", — розповів Михайло Шелемба.

Що відомо:

  • У жовтні 2020 року Андрія Балогу вдруге обрали міським головою Мукачева. Відповідно до результатів виборів, він отримав 66,88% підтримки.
  • Альпіністка, яка підкорила Еверест, Ірина Галай розпочала політичну діяльність у жовтні 2020 року: її обрали у Закарпатську облраду від партії "Команда Андрія Балоги".
  • Колишній голова Верховної Ради Дмитро Разумков 24 січня у Києві представив громадську організацію "Команда Разумкова". У коментарі Суспільному Разумков розповів, що створення громадської організації — це перший крок в напрямку створення партії.
  • У жовтні 2021 року Верховна Рада більшістю голосів відправила у відставку голову Дмитра Разумкова, який йшов першим номером списку "Слуги народу" на виборах 2019 року.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок