11% відсутніх дітей у школах Івано-Франківська — хворі на COVID-19

11% відсутніх дітей у школах Івано-Франківська — хворі на COVID-19

11% відсутніх дітей у школах Івано-Франківська — хворі на COVID-19
Суспільне Карпати

В Івано-Франківську у 60 дітей медики підтвердили захворювання на COVID-19. Станом на 19 січня це — 11% відсутніх у школах, розповів Суспільному директор департаменту освіти та науки міськради Ігор Максимчук.

56 хворих є учнями ліцеїв та гімназій, ще четверо – вихованці дитсадків. Загалом, за словами Ігоря Максимчука, станом на 19 січня в Івано-Франківську на COVID-19 хворіють 74 працівники освіти.

"Цього тижня є зростання. Рішення про карантин, про невихід на навчання ухвалює не місто Івано-Франківськ, а обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Якщо таке буде, то реагуватимемо. Катастрофічного невідвідування учнів немає – ситуація є такою ж, як і в попередні роки у цей період", – розповів Ігор Максимчук.

З його слів, в Івано-Франківську від коронавірусу вакцинувалися двома дозами 100% працівників освіти.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок