Юлія Журавок - у топ-20, Віта Семеренко - не фінішувала у спринті на Кубку IBU: результати гонки

. Biathlon.com.ua

Чотирьом біатлоністкам вдалося фінішувати у заліковій зоні.

У словацькому Брезно-Осрблі відбулася жіноча спринтерська гонка. Участь у ній взяли 99 біатлоністок, серед них шість - представниць України.

Жіночий спринт став другою гонкою етапу в Брезно-Осрблі. Перед цим українки виступили в індивідуальній гонці, де Юлії Журавок та Віті Семеренко вдалося фінішувати у топ-15.

У спринті лише Юлії Журавок вдалося фінішувати у топ-20. Українська біатлоністка закрила усі десять мішеней, проте на дистанції програла 1:06 хвилини. Через це Журавок посіла 16-е місце.

А ось Віта Семеренко взагалі не фінішувала у спринтерській гонці. Вже після першого вогневого рубежу біатлоністка пішла на три кола штрафу, вийшовши з них на 73-му місці.

Після двох кіл штрафу на "стійці" Семеренко навіть піднялася на 67-е місце. Проте на останньому колі біатлоністка знялася з гонки.

Тож, фінішувати у жіночому спринті в Брезно-Осрблі вдалося п'ятьом українським біатлоністкам. Крім Журавок, ще двом українкам - Катерині Бех та Ользі Абрамовій вдалося посісти місце у топ-30 - 26-е та 27-е місця. Причому Бех була найшвидшою серед представниць України на дистанції - 20-е місце з відставанням у 44.5 секунди від лідерки.

Щодо інших українок, то Валерія Дмитренко з одним колом штрафу посіла 39-е місце. А ось Христина Дмитренко з аналогічним результатом на вогневих рубежах фінішувала лише 50-ю з відставанням у дві з половиною хвилини.

Переможницею жіночого спринту стала француженка Каміла Бене. На фініші вона випередила двох росіянок - Євгенію Буртасову та Наталію Гербулову.