Лист-звернення до міського голови та депутатів написали співробітники КП “Миколаївелектротранс”

Лист-звернення до міського голови та депутатів написали співробітники КП “Миколаївелектротранс”

Лист-звернення до міського голови та депутатів написали співробітники КП “Миколаївелектротранс”

Члени профспілкового комітету “Миколаївелектротрансу” підготували колективний лист-звернення до міського голови та депутатів. Вважають, що на комунальне підприємство протягом останніх двох років здійснюють тиск.

Голова профспілкового комітету КП “Миколаївелектротранс” Артур Войтенко каже: “Профспілковий комітет КП “Миколаївелектротранс” звертається до вас із приводу ситуації, яка склалася навколо підприємства. Протягом майже двох років колектив підприємства піддається постійному тиску у вигляді перевірок контролюючих та правоохоронних органів, згідно із заявами деяких "експертів", які не мають відношення до специфіки роботи та технічних процесів нашого підприємства. За фактом перевірок озвучені скарги не знаходять свого підтвердження. Крім того, останні декілька місяців через ЗМІ та соціальні мережі ці особи розповсюджують викривлену та не перевірену інформацію про, нібито, неналежну роботу підприємства щодо надання послуг із перевезення громадян, яка дискредитує імідж підприємства і його працівників, через що виникає безпідставна недовіра до користування громадським транспортом. Я пов’язую це з тим, що у 2018 році, коли прийшов керівник, прийшла нова команда з ним, почали розбиратися з рядом проблемних питань. Це здача за безцінь площ в оренду, ділянок в оренду – за безцінь. У цих орендах мали зацікавленість окремі представники, у тому числі, напевно – депутатського корпусу. Я не хочу називати прізвища. Нехай із цим розбираються правоохоронні та інші уповноважені органи. У всьому є економічне підґрунтя”.

Лист-звернення до міського голови та депутатів написали співробітники КП “Миколаївелектротранс”

Депутат Миколаївської міської ради Федір Панченко був присутнім під час депутатської перевірки на комунальному підприємстві “Миколаївелектротранс” 11 березня. Чоловік говорить: “Упередженості щодо конкретного підприємства немає. Депутати відреагували на численні скарги. Усі підприємства піддаються перевірці з боку одних чи інших депутатів. Якщо на якомусь підприємстві починають надходити все більше і більше сигналів про те, що там відбуваються негативні і протизаконні процеси, то, звичайно, це більше звертає уваги депутатів на це підприємство. Але, у принципі, це – норма, і не треба підприємствам і працівникам робити із себе політичних жертв, коли це за замовчуванням повинно бути. Депутати, як представники громади, повинні контролювати і перевіряти роботу виконавчих органів і комунальних підприємств”.

За словами Федора Панченка, якщо комісія підтвердить наявність порушень закону на КП “Миколаївелетротранс”, то депутати матимуть право звернутися до міського голови Олександра Сєнкевича з пропозицією змінити керівництво цього комунального підприємства.

Автор - Володимир Степанов, оператор - Василь Філімон.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди