12 головних хітів 2021 року за версією "Хіт-параду: 12 мінус 2" на Радіо Промінь

12 головних хітів 2021 року за версією "Хіт-параду: 12 мінус 2" на Радіо Промінь

12 головних хітів 2021 року за версією "Хіт-параду: 12 мінус 2" на Радіо Промінь

Наприкінці 2021 року ведучі програми "Хіт-парад: 12 мінус 2" Єгор Прищепкін та Світлана Берестовська склали підсумковий список з найбільш популярних пісень 2021 року. За кожне перше місце в чарті пісням нараховувались 12 балів, за друге місце – 11 балів, за третє, відповідно – 10 балів. І так до дванадцятого місця, яке приносило в скарбничку пісні 1 бал. Чим тривалішою була присутність треку в хіт-параді, тим більше балів він заробив.

12. KOLA – "Ба" (70 балів, продовжує змагатися)

Цю пісню Анастасія Прудіус – вона ж KOLA – присвятила своїй рідній людині, бабусі. Тема виявилась близькою слухачам, які продовжують підтримувати "Ба" своїми голосами в "Хіт-параді: 12 мінус 2".

Єгор Прищепкін: "Коли я вперше почув пісню, ще й побачив кліп на неї, — заціпенів. "Ба" сподобалась не тільки мені — пісня одразу злетіла на 2 місце, за тиждень вона вже була на 1-му".

Світлана Берестовська: "Пісня чудова і Кола чудова! Настя щира, відкрита. Вона дуже раділа, коли ми нагороджували її статуеткою хіт-параду. Це була її перша нагорода".

11. MAMARIKA – "KAVA" (76 балів)

Пісня MAMARIKA "KAVA" про тихе щастя в родинному колі – "про що не хочеться кричати, а хочеться заховати і насолоджуватися кожною миттю", за словами самої артистки. Простий і щирий трек знайшов місце в серцях слухачів – і хоча жодного разу не піднімався на верхівку хіт-параду, все ж посів достойне місце в річному заліку.

Єгор Прищепкін: "KAVA" ціле літо дарувала нам романтичний настрій. Ніжна пісня, яку ми досі наспівуємо".

10. LETAY – "Цінувати Час" (77 балів)

Ще одна пісня про вічні цінності. 'Нові життєві реалії примушують людство переоцінювати життєві пріоритети, одним з найбільших серед яких є сім'я. З появою пандемії … реальні цінності окреслились дуже чітко, і це не "вподобайки" в Інстаграмі. Для мене навіть найкрутіший мій концерт втратить цінність, якщо я не зможу поділитись емоціями з близькими", — говорить Ілля Letay Резніков.

Світлана Берестовська: "Цінувати Час" жодного разу не перемагала в "12 мінус 2", але дуже довго і дуже впевнено трималася в середині турнірної таблиці. Зрештою завоювала 77 балів".

9. THE HARDKISS – "7 вітрів" (78 балів)

Потужний бенгер від одного із топових українських гуртів не міг не вкрасти серця наших слухачів (бо не одними ж рефлексіями заповнювати свій час!). "7 вітрів" нагадує про активний спосіб життя, який можна вести навіть у часи пандемії.

Єгор Прищепкін: "Пісня стрілою влетіла в хіт-парад після того, як The Hardkiss зняли відеоролик до неї".

Світлана Берестовська: "Спочатку гурт видав альбом на стрімінгових платформах. "7 вітрів" показала найкращі результати. Коли слухач почув її в "Хіт-параді: 12 мінус 2", то вже був знайомий з нею і, відповідно, добре голосував. Одного тижня пісня була лідером хіт-параду".

8. ЖАДАН І СОБАКИ – "Ріка" (103 бали, продовжує змагатися)

Як зізнається сам Сергій Жадан, це перший ліричний трек в репертуарі його гурту. Експеримент видався дуже вдалим, бо "Ріка" не здає позиції в хіт-параді другий місяць поспіль. До речі, кліп на пісню знято в місті Старобільськ в межах проєкту "Натхнення Сходу".

Єгор Прищепкін: "Ріка" — radio-friendly, в міру лірична, в міру патріотична, – ну і Жадан є Жадан!".

7. ОДИН В КАНОЕ – "Кому то тре" (105 балів)

В коментарях під піснею "Кому то тре" від гурту "Один в каное" на YouTube найчастіше зустрічаються дописи на кшталт "Чому так прекрасно?", "Мурахи!", "Неймовірно!". Слухачі Радіо Промінь солідарні з дописувачами – підтвердженням чому є високе місце треку в річному заліку "Хіт-параду: 12 мінус 2".

Світлана Берестовська: "Один в каное" досить втаємничені. Мало спілкуються з пресою – ми навіть не можемо їм нагороду віддати!"

Єгор Прищепкін: "Пісня була переможницею тижня. Цікаво, що коли ми додавали "Кому то тре" до хіт-параду, то не вважали, що вона дійде до вищої сходинки, але буквально один-два ефіри – і трек злетів на вершину".

6. KOZAK SYSTEM – "Хто як не ти" (120 балів, продовжує змагатися)

"Хто як не ти" KOZAK SYSTEM написана на вірші однієї з шанувальниць гурту – Маріанни Довгань. Хлопці побачили її допис в інтернеті – і захопились, вирішивши написати на вірші пісню. Така колаборація сподобалась і нашим слухачам, які вперто продовжують підтримувати трек вже впродовж трьох місяців.

Єгор Прищепкін: "Це взагалі феномен нашого хіт-параду останніх трьох місяців. То на першому місці, потім на 5-му, то знов злітає на 2-ге, потім спускається на 4-те, і знов підіймається на 1-ше".

Світлана Берестовська: "У "Хто як не ти" стабільна підтримка шанувальників гурту".

5. Саша Чемеров, БУМБОКС – "Любила" (127 балів)

Саша Чемеров не вперше співпрацює з "Бумбоксом". І цьогорічна спільна пісня "Любила" не менш потужна і пронизлива, ніж "Тримай мене" трирічної давнини. Ця своєрідна присвята рідній країні зачепила за живе слухачів. Як результат – 5 місце в заліку.

Єгор Прищепкін: "Пісня дійсно фантастична! Саша Чемеров повернувся у новій іпостасі. Він неймовірний сонграйтер".

Світлана Берестовська: "Любила" потрапила до хіт-параду під 30-річчя Незалежності України. Слухач був просотаний святково-патріотичним настроєм і гідно оцінив композицію, яка художньо описує стосунки людини з державою".

4. YURCASH – "Джорджоне" (128 балів)

Такі складні й нестандартні пісні зазвичай рідко потрапляють до хіт-парадів, але Юрку Юрченку і його гурту YURCASH все вдалося. Причому фінішував трек аж на 4 місці в "Хіт-параді: 12 мінус 2". Пісня є присвятою чи то італійським спагетті-вестернам, чи то коханій жінці. Та яка різниця – головне ж, цікава яка!

Єгор Прищепкін: "Як сталося, що "Джорджоне" була 5 разів переможцем, — це для нас загадка! Це один із рекордів минулого року".

Світлана Берестовська: "Слухачеві ця пісня дуже сподобалась. До речі, саме вона скинула "Гусей" Wellboy з першого місця!"

3. ХРИСТИНА СОЛОВІЙ – "Втікала" (152 бали, 2 перемоги)

У травні цього року Христина Соловій повернулася з синглом "Втікала", яким анонсувала вихід першого за три роки альбому "Rosa Ventorum". Цей досить амбітний проект складатиметься з чотирьох частин, і перші дві співачка вже встигла презентувати. Але не будем відволікатись. "Втікала" — це пісня про сучасну Мавку, в образі якої виступає Христина. Трек записаний під враженням від творчості – ну кого б ви думали? – Лесі Українки.

Єгор Прищепкін: "Пісня двічі ставала переможницею хіт-параду й довго не йшла з нього".

Світлана Берестовська: "По кількості тижнів перебування в дванадцятці це один з довгожителів хіт-параду".

2. WELLBOY – "Гуси" (152 бали, 6 перемог)

Про цей хіт марно щось говорити. Влітку 2021-го він лунав звудусіль. Він нього ніде було десь сховатись. Не вдалось це й нашим слухачам. Well, boy – good job!

Світлана Берестовська: "Гуси" від Wellboy набрали таку ж кількість балів, як і "Втікала" Христини Соловій. Але у зв’язку з тим, що у Wellboy шість перемог, а у Христини дві, друге місце ми віддали саме Wellboy і його "Гусам".

Єгор Прищепкін: "Пісню ми почули десь у травні, але чекали релізу, розуміючи, що це буде сенсація. "Гуси" вистрілили на другий тиждень перебування в хіт-параді. І ціле літо не йшли звідти".

1. KALUSH feat. Skofka – "Додому" (155 балів)

Переможцем музичних перегонів "Хіт-параду: "12-2" на Радіо Промінь став спільний трек KALUSH та їхнього колеги по цеху Skofka "Додому". Ця пронизана ностальгійним вайбом пісня стала чи не головним українським хітом року – звісно, за версією слухачів Радіо Промінь. Наші вітання переможцю!

Єгор Прищепкін: "Пісня дуже зрозуміла людям. Вона пронизана ностальгією по дому, по родичах, яких, зокрема, вже й немає в живих. Колаборація KALUSH зі Skofka припала до душі і молоді, і старшому поколінню — зачепила всіх".

Світлана Берестовська: "Додому" ракетою злетіла в хіт-параді і стала першим рекордсменом, який чотири рази очолював чарт. Мабуть, через свою простоту і душевність пісня стала головним хітом 2021 року за версію "Хіт-параду: 12 мінус 2" на Радіо Промінь".

"Хіт-парад: 12 мінус 2" виходить на хвилях Радіо Промінь щоп’ятниці о 17:00.

Читайте також

На початок