Пухлину діагностували в 3 місяці. У Львові хірурги прооперували дитину через півсантиметрові розрізи

Пухлину діагностували в 3 місяці. У Львові хірурги прооперували дитину через півсантиметрові розрізи

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі в 7-місячного хлопчика видалили пухлину наднирника. Операцію провели лапароскопічним методом — через півсантиметрові розрізи. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної ради.

Пухлину правого наднирника у хлопчика діагностували під час планового огляду. Тоді дитині виповнилось 3 місяці. З часом новоутворення почало збільшуватись, тому лікарі вирішили — пухлину потрібно видалити. Операцію провели лапароскопічним методом — через кілька отворів, розміром півсантиметра.

"Ми проводимо багато хірургічних втручань лапароскопічним методом, але видалення пухлини наднирника в такого маленького пацієнта проводиться вперше. Це успішний старт для впровадження такого типу операцій і їх збільшення у медичному центрі для наших найменших пацієнтів", — каже завідувач відділенням хірургії Західноукраїнського дитячого медичного центру Богдан Романишин.

Як додав лікар, перевагою такого типу операцій є те, що пацієнт зможе швидше відновитися та повернутися до активного життя.

Читайте також: У Львові хірурги прооперували 11-річну дівчинку, у якої майже не відкривався рот
На початок