Наслідки ожеледиці. До миколаївського травмпункту збільшилась кількість звернень

Наслідки ожеледиці. До миколаївського травмпункту збільшилась кількість звернень

Доповнено
Наслідки ожеледиці. До миколаївського травмпункту збільшилась кількість звернень
Фото: Валентини Гурової/Суспільне Миколаїв

Через ожеледицю на дорогах та тротуарах міста збільшилась кількість звернень до травмпункту Миколаївської лікарні швидкої медичної допомоги. Так, станом на восьму ранку 28 грудня по допомогу звернулися дві людини, до тринадцятої години кількість травмованих збільшилась до 44, а станом на 16:30 до лікарів звернулися 80 людей.

Про це кореспондентам Суспільного розповів директор комунального некомерційного підприємства (КНП) "Лікарня швидкої медичної допомоги" (ЛШМД) Олександр Дем'янов.

За словами Олександра Дем'янова, найбільш поширені травми, з якими звертаються миколаївці до травмпункту — це розтягнення м’язів та переломи рук або ніг.

Наслідки ожеледі. До Миколаївського травмпункту збільшилось кількість звернень
У коридорі травмпункту черга. Фото: Ольги Рудої/Суспільне Миколаїв

"Зараз в травматологічному пункті працює два лікарі – завідувач відділення і лікар, також фельдшер та медичні сестри. В травмпункті є відповідна черга, але вона обумовлена не спроможністю лікарів, або недостатністю, а навантаженням на рентгенівське обладнання", — розповів Олександр Дем'янов.

У міський травматологічний пункт Людмилу Новікову привіз син. Жінка впала вранці біля під’їзду, у неї перелам руки.

"Вийшла з під’їзду. Дивлюсь — ожеледиця. Вирішила повернутися. Ніде нічого не було посипано ще. Дорога наче скло. Я повернулась і якось невдало впала. І ось перелам зі зміщенням", — розповіла Людмила Новікова.

Миколаївчанка Валентина також отримала травму руки, з рентгенівським знімком очікує своєї черги до лікаря.

"Йшла на роботу, впала та й травмувала руку. Що там ще невідомо. Почуваю себе нормально, але рука болить", — каже Валентина.

За словами Олександра Дем'янова, станом на 18:00 28 грудня до травмпункту лікарні швидкої медичної допомоги звернулися 90 людей, із них 13 — госпіталізували.

Що відомо

  • Протягом дня 27 грудня до травмпункту лікарні швидкої медичної допомоги звернулися 72 людини.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок