Апеляційний суд Маріуполя оголосив перерву у справі засудженого за вбивство підлітка

Апеляційний суд Маріуполя оголосив перерву у справі засудженого за вбивство підлітка

Апеляційний суд Маріуполя оголосив перерву у справі засудженого за вбивство підлітка
Апеляційний суд Маріуполя, фото: Суспільне Донбас

У справі вбивства 15-річного підлітка в апеляційному суді Маріуполя оголосили перерву до 12 січня. Причиною оголошення перерви стало запізнення адвоката підсудного.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного.

4 серпня 2021 року Олександра Шика суд першої інстанції визнав винним в умсиному вбивстві з хуліганських мотивів та призначив покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.

Шик своєї провини не визнав та наполягає на тому що це було неумисне вбивство.

23 грудня через запізнення адвоката підсудного Олександра Мироненка, розгляд апеляційної скарги Олександра Шика перенесли на 50 хвилин пізніше. Першим виступав адвокат батьків загиблого хлопця Олег Лілопід. Він зазначив, що погоджується з рішенням суду першої інстанції.

"Я вважаю, що поведінка Шика у стані сп’яніння, коли він займався полюванням уже в населеному пункті та вважав, що його не покарають, свідчать про хуліганські мотиви", – додала прокурорка Наталія Ігнатенко.

Після виступу потерпілої сторони, перейшли до дебатів. Адвокат підсудного Мироненко заявив про те, що, міра покарання у вигляді 13 років за ґратами для Олександра Шика не справедлива. Шик своєї вини не визнає. Наполягають на неумисному вбивстві.

Після виступу усіх учасників, судді оголосили перерву до 12 січня 2022 року по причині запізнення адвоката підсудного.

Справу Олександра Шика у суді розглядали від грудня 2018 року. Він засуджений за вбивство 15-річного Івана Преди. Чоловік, повертаючись з полювання у нетверезому стані посеред вулиці вистрілив з мисливської рушниці. Дріб влучив у тулуб хлопцеві. Від множинних травм внутрішніх органів Іван помер у лікарні.

Що відомо

  • Засуджений у справі вбивства 15-річного підлітка Олександр Шик, подав апеляцію. 11 листопада в апеляційному суді Маріуполя відбулось перше засідання.
  • 8 грудня 2018 року Олександр Шик, повертаючись із друзями з полювання у нетверезому стані, вистрілив із мисливської рушниці посеред вулиці у селі Рибинському. Дріб влучила у 15-річного Івана Преду.
  • Через множинні травми хребта та внутрішніх органів хлопець помер у лікарні.
  • 4 серпня 2021 року суд визнав винним підсудного Олександра Шика у вбивстві підлітка Івана Преди. Йому призначили покарання, у вигляді позбавлення волі на 13 років з відбуттям покарання у кримінально виконавчій установі закритого типу.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок