У Дніпрі кіберспортсмени та театрали об’єднались у виставі "Новорічні пригоди геймерів"

У Дніпрі кіберспортсмени та театрали об’єднались у виставі "Новорічні пригоди геймерів"

У Дніпрі кіберспортсмени та театрали об’єднались у виставі "Новорічні пригоди геймерів"
Суспільне Дніпро

У дніпровському театрі ДРАМіКОМ готують виставу «Новорічні пригоди геймерів» разом із Федерацією кіберспотру. За словами головного режисера театру Антона Меженіна , у виставі розповідають про корисні та негативні якості інтернету і відеоігор, а також пояснюють: чим відрізняється кіберспорт від геймінгу.

Це дитяча казка, яку написали спеціально для театру ДРАМіКОМ. В основі сюжету діти, які потрапили в середину комп’ютерної гри, аби врятувати світ.

«В казці постає питання: «чим відрізняється людина від програми?». Тим, що у людини є добро, взаємодія, любов, повага, кохання, і тільки завдяки цим якостям ми можемо перемогти будь-який вірус», - говорить режисер.

Директор та художній керівник театру ДРАМіКОМ Сергій Мазаний каже: ідея вистави з’явилась у вересні цього року. Уклали договір із драматургом з Харкова Юлією Таран, яка пише дитячі казки. Ця драматургія і ця п’єса написана тільки для цього театру.

Директорка із зв'язків з громадськістю Федерації кіберспорту України Марія Кондратьєва, розповідає: в одній з сюжетних ліній казки намагатимуться донести ідею, що геймінг та кіберспорт - це різні речі. Для Федерації кіберспорту України це перший досвід участі та співпраці з театром.

Прем'єра вистави «Новорічні пригоди геймерів» запланована на 19 грудня о 10:30. Наступні дати показу можна подивитись на сайті театру.

Читайте також

  • У Дніпрі відбулась прем’єра вистави «Газлайтери»
  • За мотивами казки «Курочка ряба». У Дніпрі діти з інвалідністю разом з батьками створили виставу

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок