На Харківщині від роботи відсторонили понад 300 нещеплених працівників вишів

На Харківщині від роботи відсторонили понад 300 нещеплених працівників вишів

На Харківщині від роботи відсторонили понад 300 нещеплених працівників вишів
Суспільне Харків

У Харківській області через відсутність вакцинації від коронавірусу від роботи відсторонили 318 працівників університетів та інститутів, 83 з яких — викладачі.

Про це "Українському радіо Харків" розказав речник Харківської облдержадміністрації Сергій Кіш.

За його словами, у школах регіону від роботи відсторонили 29 педагогів та 22 працівників. Серед посадовців Харківщини на роботу через відсутність щеплення не допустили одного працівника обладміністрації та одного працівника Чугуївської райдержадміністрації.

Читайте також: Пункти щеплення та центри вакцинації від COVID на Харківщині: список, мапа

За даними обласного центру контролю та профілактики хвороб, минулої доби на Харківщині щепилися 4534 людини. Дві дози вакцини отримали 827 тисяч людей.

Що відомо

  • Минулої доби на Харківщині виявили 140 випадків коронавірусу, 1347 людей одужали. До статистики внесли дані про 14 смертей внаслідок COVID-19.
  • Працівників, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19, почали відсторонювати від роботи до моменту вакцинації у листопаді.
  • У листопаді на Харківщині відсторонили 105 нещеплених від COVID вчителів.
  • З листопада обов’язковим щепленням підлягали працівники трьох категорій: центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів, місцевих державних адміністрацій і, відповідно, їх структурних підрозділів, закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної, дошкільної, загальної середньої позашкільної освіти та також наукових установ незалежно від форми їх власності.
  • З 9 грудня набрав чинності наказ Міністерства охорони здоров'я про розширення переліку професій, для яких щеплення від COVID-19 є обов’язковим: окрім освітян та посадовців, вакцинуватися мають працівники соцсфери, центральних органів виконавчої влади та держпідприємств стратегічного значення.
Дивіться також: У Харкові відсторонюють нещеплених держслужбовців: набрав чинності новий наказ МОЗ — репортаж
На початок