Камбосос відреагував на перемогу Ломаченка та оцінив шанси українця на титульний бій

Камбосос відреагував на перемогу Ломаченка та оцінив шанси українця на титульний бій

Камбосос відреагував на перемогу Ломаченка та оцінив шанси українця на титульний бій
AP

Чемпіон відзначив рівень боксу українця і припустив, що він може бути одним з його потенційних суперників у 2022 році.

Василь Ломаченко здобув перемогу в останньому поєдинку 2021 року. У 12-раундовому бою українець переміг ганця Річарда Коммі одностайним рішенням суддів.

Перед боєм Ломаченко наголошував, що розраховував перемогою над Коммі повернутися у список претендентів на чемпіонські пояси у легкій вазі. У жовтні 2020-го українець втратив їх у поєдинку проти Теофімо Лопеса.

Проте сам Теофімо також програв пояси у бою з австралійцем Джорджом Камбососом. І, як повідомляв промоутер Боб Арум, Ломаченко може стати обов'язковим претендентом на пояс WBO, яким володіє австралійський боксер.

Читайте також: Василь Ломаченко може стати обов'язковим претендентом на боксерські титули Джорджа Камбососа

Поки що ситуація і з наступними боями у легкій вазі є невизначеною. Однак Камбосос вже окреслив список потенційних опонентів на 2021 рік, серед яких є Ломаченко.

Що сказав Камбосос про бій Ломаченка?

Австралійський боксер відзначив рівень боксу українця у бою проти Коммі. Ломаченко у кожному з раундів наніс більше влучних ударів по супернику, аніж отримав у відповідь.

Крім цього, Камбосос назвав одразу трьох боксерів, з якими може провести бій у 2021 році. Крім Ломаченка, наступним суперником австралійця може стати чемпіон світу WBC Девін Гейні, а також Джервонта Девіс та Раян Гарсія.

"Чудова демонстрація боксу від Ломаченка, яка ставить його на один рівень з [Девіном] Гейні, ТанкомПрізвище Джервонти Девіса та Раяном [Гарсією]. Навіть незважаючи на поразку від Теофімо Лопеса. Повага Річарду Коммі - він жорсткий та стійкий воїн. Очікую зустрічі з одним із цих справжніх воїнів у 2022 році", - написав Камбосос у Twitter.

Що відомо

  • Девін Гейні володіє поясом чемпіона світу WBC, Джервонта Девіс - титулом WBA Regular. А ось Раян Гарсія у січні 2021-го переміг британця Люка Кемпбелла, ставши тимчасовим чемпіоном світу WBC.
  • 33-річний Ломаченко за свою кар'єру був чемпіоном світу в трьох вагових категоріях: у напівлегкій (WBO, 2014-2015), другій напівлегкій (WBO, 2016-2017) та легкій вазі (WBA, WBC, WBO, 2018-2020).
  • Загалом за професійну кар'єру Василь Ломаченко провів 18 поєдинків (16 перемог, дві поразки).
  • 28-річний Камбосос – непереможний австралійський боксер. Перемога над Лопесом стала для австралійця ювілейною 20-ю в кар'єрі.

Усе про бій Ломаченко - Коммі

На початок