Статистика ударів бою Ломаченко - Коммі: хто і скільки влучив у суперника

Статистика ударів бою Ломаченко - Коммі: хто і скільки влучив у суперника

Статистика ударів бою Ломаченко - Коммі: хто і скільки влучив у суперника
Top Rank Boxing

Українець розгромив опонента за точністю ударів.

Бій Ломаченко - Коммі став останнім для українського боксу на світовому рівні у 2021 році. І другим для самого українського боксера: перед цим Ломаченко виходив на ринг проти японця Масайоші Накатані, якого переміг нокаутом у технічним нокаутом у дев'ятому раунді.

Ломаченко - Коммі тривав усі 12 раундів. Але закінчився переконливою перемогою українського боксера, що визнали також і судді, оголосивши переможцем Ломаченка одностайним рішенням.

Читайте також: Василь Ломаченко розгромив Річарда Коммі і переміг рішенням суддів: результат бою

Статистика бою Ломаченко - Коммі показує, що ганець переважив українця за кількістю ударів. Але не за точністю, де у українського боксера спостерігалася абсолютна перевага.

Ломаченко - Коммі: статистика ударів

Упродовж 12 раундів бою Ломаченко наніс Коммі наніс 248 точних ударів при 554 спробах - 45% ударів виявилися точними. Коммі бив частіше - 614 ударів (на 60 більше, аніж Ломаченко), але точними виявилися лише 73 (на 541 менше). Відповідно, точність ганського боксера склала лише 12%.

За точністю ударів Ломаченко випередив Коммі за усіма показниками. Більшість ударів український боксер джебами: 60 точних при 231 ударах загалом (26% влучності). Коммі натомість викинув лише п'ять точних джеби із 210 (влучність - 2%).

Коммі переважив Ломаченка за кількістю спроб силових ударів (404 проти 323). Але не за якістю: українець майже втричі більше влучив по ганцю (188 проти 67). Точність влучання Ломаченка силовими ударами по Коммі була вкрай високою - 58%, у ганця цей показник склав лише 17%.

Ломаченко і Коммі майже не били один одного по корпусу. Українець завдав лише 36 ударів по корпусу ганця і отримав у відповідь 33.

Ломаченко - Коммі: удари за раундами

Статистика Ломаченко - Коммі по раундах показує, що український боксер мав абсолютну перевагу над суперником за ударами упродовж усіх 12 раундів. Лише у першому раунді українець несуттєво переважив Коммі - 6:4.

  • Найрозгромнішим моментом бою став сьомий раунд. Саме тоді Ломаченко завдав найбільшої кількості ударів по Коммі (36) і пропустив найменше усього (4 - стільки ж у дебютному першому раунді).
  • Найкращим за кількістю точних ударів по Ломаченку для Коммі став дев'ятий раунд - тоді дев'ять його ударів влучили точно по українцю. Проте сам Ломаченко у відповідь завдав 30 ударів по Коммі.
На початок