"Бився за свою країну та людей, але підвів їх". Емоційні слова Коммі після поразки від Ломаченка

"Бився за свою країну та людей, але підвів їх". Емоційні слова Коммі після поразки від Ломаченка

"Бився за свою країну та людей, але підвів їх". Емоційні слова Коммі після поразки від Ломаченка
AP

Ганський боксер не зміг стримати емоцій після поразки від українця.

Річард Коммі зазнав четвертої поразки у кар'єрі у бою проти Василя Ломаченка. Ганський боксер протримався усі 12 раундів, але одностайним рішенням суддів поступився українцеві.

Одним із ключових моментів бою для Коммі став сьомий раунд. Ганець опинився у нокдауні після удару Ломаченка, хоча зміг підвестися на ноги.

Читайте також: Василь Ломаченко розгромив Річарда Коммі і переміг рішенням суддів: результат бою

Після закінчення бою Коммі дав флешкоментар ESPN, у якому розповів, як оцінює свій бокс у поєдинку з Ломаченком.

Коммі емоційно відреагував на поразку. Зі сльозами на обличчі ганський боксер визнав, що підвів не лише себе, але і країну та людей, яких представляв на рингу.

"Я бився за свою країну та людей, але підвів їх. Проте упевнений: повернувся сильнішим".

Ломаченко закликав команду Коммі зупинити бій достроково у сьомому раунді та викинути рушник. За словами ганського боксера, у тому раунді він зробив усе, що міг, але через втрату концентрації ледь не потрапив у нокаут.

"Сьомий раунд? Зробив усе, що зміг, але втратив концентрацію і "бум". Просто відвів очі від Ломаченка, і все. Але що було - те минуло. Ломаченко - чудовий боксер, я робив усе те, що мав робити. Пишаюся своїми людьми, я бився заради них і дуже їх люблю".

Поразка від Ломаченка стала для Коммі другою в останніх трьох поєдинках. Попри це, 34-річний боксер все ще розраховує стати чемпіоном світу у легкій вазі.

"Мета та амбіції залишилися тими ж, що і були - стати чемпіоном світу. Якщо мої люди віритимуть у мене - я продовжу за це боротися".

А ось тренер Коммі Андре Розьє відзначив спортивний дух ганського боксера. Саме це, на його думку, і допомогло Коммі протриматися усі 12 раундів проти Ломаченка.

"Річард - боєць, а Василь - великий чемпіон. Нокдаун у сьомому раунді? Сказав Річарду підійматися та зібратися. Спробувати більше не робити помилок та продовжувати працювати. Можна побачити, що упродовж 12 раундів бою він бився від щирого серця".

Усе про бій Ломаченко - Коммі

Вибір редакції

На початок