У Києві нагородили переможців всеукраїнського театрального фестивалю-премії "Гра"

У Києві нагородили переможців всеукраїнського театрального фестивалю-премії "Гра"

У Києві нагородили переможців всеукраїнського театрального фестивалю-премії "Гра"
Facebook

У Київському національному академічному театрі оперети відбулась церемонія оголошення переможців IV Фестивалю-премії "Гра". Визначено лауреатів премії у шести загальних та шести індивідуальних номінаціях.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці фестивалю.

У номінації "За найкращу пошуково-експериментальну виставу" перемогла вистава "Чорнобильдорф".

"За найкращу хореографію" у цій опері нагороду отримала Христина Слободянюк. У номінаціях "За найкраще музичне рішення вистави", "За найкращу сценографію", а також "За найкращу режисерську роботу" за цю виставу нагороди отримали Роман Григорів та Ілля Разумейко.

Лауреати "Гри" Роман Григорів та Ілля Разумейко, вистава "Чорнобильдорф"
Лауреати "Гри" Роман Григорів та Ілля Разумейко, вистава "Чорнобильдорф". Artem Galkin
Читайте також: Український Chornobyldorf увійшов до топ-6 опер за версією міжнародного конкурсу Music Theater Now

Нагороду за "За найкращу виставу для дітей" отримав Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки з виставою "А хай то качка копне".

У номінації "За найкращу виставу камерної сцени" перемогу здобув "Філоктет. Античний рейв" Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки.

За роль Ероса у цій виставі нагороду "За найкращу чоловічу роль" отримав Василь Сидорко. А за роль Афродити "За найкращу жіночу роль" – Оксана Цимбаліст.

Перемогу у номінації "‎За найкращу хореографічну/балетну/пластичну виставу" здобув Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра з виставою "VIÑO".

У номінації "За найкращу музичну виставу у жанрі опери/оперети/мюзиклу" переміг "Лис Микита" Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

Перемогу у номінації "За найкращу драматичну виставу" здобув Закарпатський обласний угорський драматичний театр (м. Берегове) з виставою "Це дитя".

Довідково

  • Всеукраїнський театральний фестиваль-премія "Гра" проводиться на конкурсній основі один раз на рік за підсумками минулого року. Цьогоріч театри представляли прем’єри, що вийшли у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року. Участь у проєкті беруть професійні театральні колективи різних форм власності і форматів роботи.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок