Без концерту, але з катком та фуд-кортами: як святкуватимуть Новий рік у Миколаєві

Без концерту, але з катком та фуд-кортами: як святкуватимуть Новий рік у Миколаєві

Під час відзначання новорічних свят у Миколаєві міська влада не організовуватиме жодних масових заходів та концертів. Проте, на Соборній площі працюватимуть фуд-корти, каток та торговельні павільйони.

Про це кореспондентам Суспільного розповів перший заступник Миколаївського міського голови Віталій Луков.

За словами Віталія Лукова, рішення про непроведення масових заходів затвердили під час апаратної наради у Миколаївській міськраді, що відбулася шостого грудня.

"Однозначно не буде концертів. Так само не буде на День Святого Миколая салюту і так далі", — сказав Віталій Луков.

Начальниця відділу Миколаївського міського управління Держпродспоживслужби Наталія Рябенкова розповіла, що у своєму листі до міської ради установа виказала своє занепокоєння проведенням масових заходів. З її слів, під час масових заходів ймовірні порушення карантинних обмежень.

"Я рада, що міська влада почула нас хоча б частково. Стосовно фуд-кортів, катку — ми будемо контролювати, періодично під час свят будемо дивитися, як підприємці виконують карантинні обмеження", — розповіла Наталя Рябенкова.

За словами Віталія Лукова, 10 грудня відбудеться засідання організаційного комітету, під час якого остаточно затвердять програму новорічних свят у Миколаєві.

Що відомо

  • Миколаївське міське управління Держпродспоживслужби в Миколаївський області 2 грудня направило до міської ради листа з рекомендаціями щодо неможливості проведення масових заходів під час новорічних свят, через епідемічну ситуацію в місті.
  • Максимальний штраф, який може накласти Держпродспоживслужба за порушення карантинних норм становить 425 гривень. Поліція через суд може накласти штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

Вибір редакції

На початок