До України прибула друга партія вугілля з США та Колумбії

До України прибула друга партія вугілля з США та Колумбії

До України прибула друга партія вугілля з США та Колумбії
УНІАН

В Україну прибуло судно класу Panamax з 66 тисячами тонн американського та колумбійського викопного вугілля. Це друга із шести партій, загалом до кінця 2022 року до країни надійде майже 470 тисяч тонн.

Про це повідомляє енергетична компанія ДТЕК.

Як зазначається, ця партія вугілля призначена для потреб теплоелектростанцій компанії. У компанії додали, що 60,5 тис. т палива з першого судна класу Panamax, вже були відвантажені в рухливі склади (вагони) і спрямовані на Вуглегірську, Зміївську і Трипільську ТЕС.

Очікується, що у грудні в Україну прибудуть ще три суднових партії з вугіллям. Сумарний обсяг домовлених на листопад-січень поставок становить близько 470 тис. тонн.

Що відомо

  • 20 листопада прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна досягла домовленості зі США щодо постачання вугілля.
  • В Україні не буде віялових відключень електроенергії цього опалювального сезону. Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко. До кінця 2021 року до України прибудуть загалом вісім суден з вугіллям, що дозволить забезпечити безперебійні поставки на ТЕС.
  • Опалювальний сезон 2021-2022 Україна почала на тлі світової енергетичної кризи, нестачі вугілля та підвищення цін на енергоносії. Газ у світі здорожчав у понад десять разів, вугілля — в чотири.
  • Цьогоріч Україна ризикує стикнутися з дефіцитом вугілля на складах теплоелектростанцій (ТЕС). За даними Міністерства енергетики, до початку опалювального сезону запаси українського вугілля були втричі менші за норму.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок