Вчителька з Краматорська отримала почесне звання "Заслужений вчитель України"

Вчителька з Краматорська отримала почесне звання "Заслужений вчитель України"

Вчителька з Краматорська отримала почесне звання "Заслужений вчитель України"
Фото Ірини Савчук

Серед 25 українців, представлених до нагородження у Верховній Раді 1 грудня, Ірина Савчук була єдиною вчителькою. Державну нагороду вручав президент України Володимир Зеленський, захід було присвячено 30-річчю референдуму за незалежність України.

Ірина Григорівна була єдиною представницею з Донеччини.

"Такий прецедент, коли запросили на нагородження стався вперше, до цього жодного з нагороджених не запрошували до Верховної Ради, трапилось це з нагоди 30-ої річниці всеукраїнського референдуму", - каже вчителька української мови та літератури Краматорської української гімназії Ірина Савчук.

Ірина Григорівна, розповідає, що народилася в родині вчителів, її старша донька теж вчителька. До Краматорська вона переїхала з західної України коли її було 13 років, першу педагогічну освіту здобула в Донецької області.

"Призначення вчителя - це любити дітей, любити свій предмет", - додає вчителька.

Серед учнів Ірини Григорівни, є ті, хто склав ЗНО на найвищий бал. Діти розповідають, що звертаються за допомогою до вчительки, навіть після уроків.

"В неї незліченна кількість переможців олімпіад конкурсів, я думаю, що вона найрезультативніший вчитель не тільки в школі, але і в місті", - розповідає вчителька української мови та літератури Краматорської української гімназії Ірина Мельник.

На досягнутому, вчителька зупинятися не планує і вже готує учнів до нових перемог у міжнародних конкурсах.

Вибір редакції

На початок