Саша Чемеров: "У кінці 2022 року можна буде думати про альбом"

Саша Чемеров: "У кінці 2022 року можна буде думати про альбом"

Саша Чемеров: "У кінці 2022 року можна буде думати про альбом"
Яна Сочевічек, радіо "Промінь"

Саша Чемеров і Христина Соловій випустили спільний сингл та кліп "Біжи тікай". В ефірі "Радіо Промінь" Чемеров розповів, які складнощі чекали на артистів під час знімання кліпу та чи планує він випускати сольний альбом.

У твоєї з Христиною Соловій спільної пісні детективна історія: її мала співати інша співачка, і навіть не одна. Розкажи про це.

Пісню я написав не для себе, а для продажу. І коли я вже майже її дописав, Юра Бардаш мені зателефонував і сказав, що потрібна пісня Тіні Кароль. Проте з Тіною Кароль були не дуже зрозумілі перемовини, тому я сказав, що рухаюся далі. Наступною була TAYANNA, але ми не домовилися з менеджментом. Я подумав тоді, що сам її заспіваю, але треба знайти, з ким. Написав Джамалі. Але в Джамали на той час, як я розумію, був складний період, вона попрощалася зі своїм менеджментом. Все відбувалось дуже довго, і я подумав, що треба йти далі.

Христину я побачив на концерті "Бумбоксу". До того не чув, що вона робить, але побачив її та подумав, що це може бути гарна колаборація, я це відчуваю. Я послухав її пісні й мені сподобалось. Тоді зателефонував Христині й запропонував співпрацю.

Десь два місяці ми робили пісню. Це було дуже складно. Ми переписували її багато разів, змінювали, міняли студії, міняли мікрофони. Але це не найскладніший момент був. Найскладнішими були зйомки кліпу. Оце було реально складно, і ніколи в житті в мене не було таких зйомок. Було дуже холодно, вітер, а в мене мокре волосся. Цілий день ти на зйомках і не можеш нікуди втекти, поки не вони закінчаться – хоч біжи, хоч тікай. Коли я їхав на зйомку, то думав, що Христині буде непереливки. Коли приїхав, вийшов з машини, зрозумів, що непереливки буде усім, хто бере в цьому участь. Але вся команда класно спрацювала, дякую їм за це. І дуже дякую Віті Скуратовському, який був режисером кліпу. Було дуже багато проблем, але ми їх вирішили.

У кліпі справжні дзеркала?

Звичайні дзеркала, які виготовляли тиждень. Було дуже багато роботи. Тих дзеркал ми зробили три чи чотири, а використовувати лише одне. Тож якщо комусь потрібні дзеркала, то звертайтеся!

Що зараз відбувається у твоїй сольній творчості?

Усе, що ми зараз чули, це і є моя сольна творчість з друзями. І я планую робити так само й надалі: я буду випускати сольні треки і треки з друзями, з іншими артистами. В цьому році це, мабуть, останній реліз, а з наступного року в мене вже готові три сингли для того, щоб ви їх почули.

Я вирішив не випускати альбом, а рухатися синглами. План такий – випускати сингл кожні два місяці. Наступного року планую випустити шість синглів. А вже в кінці 2022 року можна буде думати про альбом. Додати ще пісень або взагалі – випустити альбом з піснями, які ще не видавалися.

Ми очікували, що ти будеш у Гватемалі із гуртом The Gitas. У якому стані ви зараз?

Річ у тім, що ми перенесли тур, бо я не зміг виїхати, було дуже багато роботи над релізом. І взагалі не час був їхати. Тому ми пропустили фестиваль і чотири концерти, які в нас там мали бути. І перенесли все на кінець зими чи початок весни.

Які ваші плани з підкорення Америки? Ти розповідав, що перед карантином ви мали підписати великий контракт.

Ні, контракти ми точно не будемо підписувати. Бо навіть останній контракт пандемія, так би мовити, "закрила" для нас. А стосовно підкорення Америки, то ніхто й ніколи не хотів підкорити Америку, бо це неможливо. Ми просто займаємося своєю справою. І зараз ми поїхали з Лос-Анджелеса. Ми роз’їхалися по домівках, щоб трішки перечекати всю цю історію. Але ми працюємо, вже готовий один сингл і ще шість синглів в роботі. Можливо, ми видамо їх як мініальбом.

На початок