COVID-19: ВООЗ заявила, що заходи проти штаму "Дельта" ефективні й проти "Омікрону"

COVID-19: ВООЗ заявила, що заходи проти штаму "Дельта" ефективні й проти "Омікрону"

COVID-19: ВООЗ заявила, що заходи проти штаму "Дельта" ефективні й проти "Омікрону"
. з відкритих джерел

Всесвітня організація охорони здоров'я вважає, що заходи у сфері охорони здоров'я, які застосовуються проти штаму COVID-19 "Дельта", виявлятимуть ефективність і проти штаму "Омікрон".

Як повідомляє Axios, про це під час віртуального брифінгу заявив регіональний директор ВООЗ із західної частини Тихоокеанського регіону Такеші Касаї.

За словами посадовця, при цьому прикордонний контроль, запроваджений США та іншими країнами, дозволить виграти час, щоб оцінити небезпеку нового штаму. Водночас він попередив, що "кожна країна та кожна спільнота мають бути готові до нових сплесків хвороби".

"Позитивною новиною в усьому цьому є те, що жодна інформація про "Омікрон", яка є у нас, не передбачає, що нам необхідно змінити напрямок наших дій", – додав Касаї.

При цьому регіональний директор ВООЗ з надзвичайних ситуацій Бабатунде Оловокуре зазначив, що вжиті заходи, включно із вакцинацією проти COVID-19, носіння масок та соціальне дистанціювання, допомагають у боротьбі зі штамом "Омікрон".

"Наш досвід останніх двох років, особливо в роботі з такими варіантами, як "Дельта", дає нам настанови про те, що робити зараз, а також, як ефективніше долати майбутні спалахи", – повідомив він.

Такеші Касаї додав, що пандемія COVID-19 все ще далека від завершення.

Що відомо

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок