Триває конкурс на назву. У селищі на Донеччині створили шкільне телебачення

Триває конкурс на назву. У селищі на Донеччині створили шкільне телебачення

Триває конкурс на назву. У селищі на Донеччині створили шкільне телебачення
Шкільне телебачення у селищі Шабельківка, фото: Суспільне Донбас

У селищі міського типу Шабельківка, що на Донеччині, створили шкільне телебачення. Студію облаштували в Краматорському навчально-виховному комплексі № 32. Гроші на обладнання виграли у конкурсі "Освітній марафон". Про це Суспільному повідомила директорка навчально-виховного комплексу Наталія Тесленко.

Шкільне телебачення у селищі започаткували з вересня. Роблять по одному випуску новин про життя школи, раз на тиждень.

За словами педагогині-організаторки Анастасії Семенової, дикторами та кореспондентами стали самі учні. За обов’язки оператора, монтажера та сценариста взялися вчителі.

"Я даю їм їх слова, кажу, що вони повинні розповісти, розпитати. Ми розповідаємо про всі заходи, які проходять на шкільному тижні... Знімаємо і на телефон, якщо у нас нема поруч камери. Але, найчастіше ми працюємо з фотоапаратом", — каже Анастасія Семенова.

До знімального процесу шкільних новин долучили 20 дітей, участь беруть усі охочі.

"Мені це подобається, бо це весело, я спілкуюся з друзями, підготовка. Поки готуємося, ми разом через це проходимо", — говорить школярка Софія Сімакова.

"У подальшому я розглядаю це, як мою професію. Я дуже б хотіла себе спробувати як кореспондент, тому що це дуже цікаво. Хотіла б ставити питання людям", — поділилась школярка Вероніка Межва.

Як розповіла Суспільному директорка навчального закладу Наталія Тесленко, про шкільне телебачення вона мріяла 15 років. А вдалося створити його після того, як виграли гроші на обладнання у конкурсі "Освітній марафон".

За 80 тисяч гривень купили ноутбук, фотоапарат, штатив, освітлення та проєктор. Ремонт у студії зробили силами працівників та батьків учнів.

"У нас конкурс на назву, яку думають діти, тому що це їх робота буде, перш за все. І логотип новий ми придумуємо. У нас на заставці поки що шкільний герб, який теж придумали вчителі й діти", — наголосила Наталія Тесленко.

Змонтовані випуски шкільних новин наразі викладають на власний YouTube-канал.

Читайте також

"Радіо — не тільки хобі". У Краматорську відкрили шкільну радіостанцію

Читайте нас у Telegram: усі новини Донбасу

На початок