Посилений карантин у Львові продовжили до 13 грудня

Посилений карантин у Львові продовжили до 13 грудня

Посилений карантин у Львові продовжили до 13 грудня
Суспільне Львів

26 листопада у Львові комісія із техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення щодо продовження дії посилених карантинних обмежень у місті до 13 грудня. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

"Продовжено діючі карантинні обмеження до 13 грудня (605 хворих на COVID перебуває у міських медичних закладах, Львів перебуває у "червоній зоні")", – пише Андрій Москаленко.

З 30 жовтня на території Львівської області діють карантинні обмеження "червоної" зони. Такі обмеження, відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ і НС, будуть діяти у місті щонайменше до 13 грудня.

Що відомо

  • На ранок 26 листопада на Львівщині зареєстрували 850 нових випадків інфікування коронавірусом. За добу 2619 людей одужали, 24 мешканці Львівської області померли.
  • У вівторок, 23 листопада, на позачерговому засіданні державна комісія ТЕБ і НС розглянула питання щодо послаблення карантинних обмежень. На прохання облдержадміністрації Львівщина надалі перебуватиме у "червоній" зоні.
  • Обласна комісія з ТЕБ і НС вирішила відновити очне навчання у школах, садочках та ВНЗ з 22 листопада. Також до офлайн-навчання повернулися у школах Львова.
  • На Львівщині ввели додаткові обмеження для проїзду у приміському транспорті з 22 листопада.
  • З 30 жовтня на території Львівської області діють карантинні обмеження "червоної" зони. Таке рішення ухвалили 27 жовтня під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок