Львівщина залишиться у "червоній" зоні на прохання облдержадміністрації

Львівщина залишиться у "червоній" зоні на прохання облдержадміністрації

Львівщина залишиться у "червоній" зоні на прохання облдержадміністрації
Суспільне Львів

Протягом тижня на Львівщині стабілізувалась епідситуація. У вівторок, 23 листопада, на позачерговому засіданні державна комісія ТЕБ і НС розглянула питання щодо послаблення карантинних обмежень. На прохання облдержадміністрації Львівщина надалі перебуватиме у "червоній" зоні. Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис.

За словами Ореста Чемериса, наразі ситуація з коронавірусом на Львівщині є стабільною. Показник заповненості ліжкової мережі знизився до 49, 2%. Кількість госпіталізованих протягом тижня коливається від 160 до 175 людей щодня.

"Ті показники і тенденції є позитивні, але ситуація є достатньо хиткою. Тривожним є факт, що в нас залишаються заповненими реанімаційні відділення, крім цього багато людей перебувають на апаратах ШВЛ. Враховуючи те, що на Львівщині зафіксували мутований штам Дельта-плюс, ми не знаємо наскільки ситуація може розгорнутися в іншу сторону", — каже директор обласного департаменту охорони здоров'я Орест Чемерис.

Зважаючи на це, представники Львівської облдержадміністрації звернулися до уряду з клопотанням залишити в області обмеження "червоної" зони.

"У вівторок було позачергове засідання державної комісії ТЕБ і НС, де розглядалось питання в тому числі щодо Львівської області. Хоча в нас відзначаються позитивні тенденції, які дозволяють нам виходити із "червоної" зони, за клопотанням Львівської ОДА вирішили поки утримувати на території "червоний" рівень до стабілізації ситуації", — додає Орест Чемерис.

Це рішення можуть переглянути під час наступного засідання державної комісії ТЕБ і НС.

Що відомо

  • На ранок 25 листопада на Львівщині зареєстрували 1048 нових випадків інфікування коронавірусом. За добу 3539 людей одужали, 47 мешканців Львівської області померли.
  • Обласна комісія з ТЕБ і НС вирішила відновити очне навчання у школах, садочках та ВНЗ з 22 листопада. Також до офлайн-навчання повернулися у школах Львова.
  • На Львівщині ввели додаткові обмеження для проїзду у приміському транспорті з 22 листопада.
  • З 30 жовтня на території Львівської області діють карантинні обмеження "червоної" зони. Таке рішення ухвалили 27 жовтня під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок