У Маріуполі проводять рейди щодо незаконного встановлення обмежувачів в'їзду

У Маріуполі проводять рейди щодо незаконного встановлення обмежувачів в'їзду

У Маріуполі проводять рейди щодо незаконного встановлення обмежувачів в'їзду
Конструкцій, які блокують рух автівок, фото: Суспільне Донбас

У Маріуполі патрульні проводять профілактичні бесіди з мешканцями будинків щодо встановлення незаконних конструкцій, які блокують рух автівок до прибудинкової території. Поліцейські поспілкувалися з жителями десятьох ОСББ міста. Про це Суспільному розповів інспектор відділу зв`язків з громадськістю управління патрульної поліції Донеччини Денис Павлов.

За словами голови ОСББ "Троїцька 55" Лілії Манко, у багатоповерхівці на вулиці Троїцькій, 55 на прибудинковій території місяць тому встановили паркувальний бар`єр, конструкція блокує рух автівок.

"Коли ми не мали огорожі сюди приїжджали фури з причепами. Ставали, бо стоянка. Їм було зручно. Їм не треба платити гроші на стоянці великій. А в нас тут стоянка була. Вони приїжджали, ставали. Ми сварилися. Поліцію викликали", — додала Лілія Манко.

У Маріуполі проводять рейди щодо незаконного встановлення обмежувачів в'їзду
Біля багатоповерхівки мешканці встановили плиту, фото: Суспільне Донбас. Біля багатоповерхівки мешканці встановили плиту, фото: Суспільне Донбас

У дворі вже іншої багатоповерхівки Маріуполя, мешканці встановили бетонну плиту.

Головний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій ДСНС Донеччини Євген Недопрядко розповів Суспільному, що самовільно встановлені конструкції перешкоджають в’їзд швидкої чи пожежної автівок.

Інспектор відділу зв`язків з громадськістю управління патрульної поліції Донеччини Денис Павлов розповів, щоб встановити бар’єр чи шлагбаум заздалегідь потрібно отримати дозвіл та мати документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку.

За словами Дениса Павлова, голові ОСББ необхідно звернутися до відділу архітектури для погодження, до управління патрульної поліції в Донецькій області для погодження таких технічних засобів.

Як розповіла Суспільному речниця патрульної поліції Анна Сагір, у разі незаконного встановлення перешкод для руху транспортних засобів блокатори демонтують, а осіб причетних до їх встановлення притягнуть до адміністративної відповідальності.

"Громадянам штраф – 340 гривень за встановлення таких конструкцій, а посадовим особам штраф становить 510 гривень за встановлення даних конструкцій", — розповіла речниця патрульної поліції Донеччини Анна Сагір.

За словами Анни Сагір, це рішення приймає суд, яке стягнення накладати на осіб причетних до встановлення таких елементів. І вже виносить вирок. І складається протокол поліцією.

Читайте усі новини Донбасу у Instagram, Telegram та Viber

На початок