Кембриджський словник назвав слово року-2021

Кембриджський словник назвав слово року-2021

Кембриджський словник назвав слово року-2021
.

“Perseverance” (наполегливість) стало найпопулярнішим словом 2021 року за версію Кембриджського словника. Користувачі шукали його понад 243 тисячі разів.

Про це повідомляється на офіційному сайті Кембриджського університету.

Зазначається, що наполегливість — це слово, яке чудово відображає безстрашну волю людей у всьому світі ніколи не здаватися попри численні виклики 2021 року.

Цікаво, що сплеск пошукових запитів припав на період з 18 по 24 лютого – тоді однойменний марсохід NASA Perseverance Rover успішно приземлився на Марс.

“Так само як потрібна наполегливість, щоб посадити марсохід на Марс, потрібна наполегливість, щоб протистояти викликам і порушенням нашого життя від Covid-19, кліматичних катастроф, політичної нестабільності та конфліктів. Ми оцінили цей зв'язок, і ми думаємо, що шанувальники Кембриджського словника теж”, — коментує менеджер з видавництва словника Вендалін Ніколс.

Що відомо

  • Фахівці, які працюють над створенням Оксфордського словника англійської мови, обрали найпопулярніше слово 2021 року. Ним стало слово “vax”, яке означає як “вакцинацію”, “вакцину”, так й дієслово “вакцинувати”.
  • У 2020 році Оксфордський словник не обрав "слово року", оскільки вважав, що минулий рік неможливо було вмістити в одне слово. Тому власне визначення отримав кожен місяць року.
  • Словом 2019 року за версією Оксфордського словника стало поняття climate emergency — кліматичний надзвичайний стан.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок