У Харкові на рік закриють проїзд вулицею в районі будівництва дороги через "Барабашово"

У Харкові на рік закриють проїзд вулицею в районі будівництва дороги через "Барабашово"

У Харкові на рік закриють проїзд вулицею в районі будівництва дороги через "Барабашово"
Суспільне Харків

З 15 листопада до кінця 2022 року у Київському районі Харкова частково закриють рух вулицею З’єднаною. Біля метромосту через річку Харків почнуть зводити автодорожній міст.

Оголошення про закриття проїзду на ділянці опублікувала Харківська міськрада із посиланням на Департамент інфраструктури.

"За інформацією Департаменту інфраструктури, з 15 листопада 2021 року по 31 грудня 2022 року у зв’язку з проведенням Консорціум "Блек Сі Консорціум" робіт з будівництва автодорожнього мосту з підходами через р. Харків, забороняється рух транспортних засобів по вул. З’єднаній на ділянці від будинку №39 по вул. З’єднаній до будинку №57/1 по вул. Шацькій", — йдеться у повідомленні.

У Харкові на рік закриють проїзд вулицею в районі будівництва дороги через "Барабашово"
Google Maps

Закриту ділянку можна буде об’їхати вулицями: Шацька, З’єднана, Проспектна та іншими. Спецтранспорт пропускатимуть.

Читайте також: У Харкові протестували проти будівництва дороги через "Барабашово"

У 2020 році компанія "Блек Сі Консорціум" виграла тендер "Нове будівництво магістралі загальноміського значення на ділянці від вул. Мойсеївської до метромосту у м. Харкові". Представник переможця, що входить до консорціуму сказав, що будівництво дороги у Харкові — перший проєкт компанії в Україні, а можливість його реалізації з'явилася завдяки "консультаціям з DCH" — компанії бізнесмена Олександра Ярославського. На початку робіт заступник міського голови Євген Водовозов розповідав, що будівництво дороги розбите на кілька етапів, одним з яких буде зведення мосту через річку Харків.

"Планована діяльність обумовлена надзвичайним автотранспортним перевантаженням магістральних вулиць м. Харкова. Для покращення транспортних зв’язків і розвитку інфраструктури в районі вул. Пантелеймонівської та вул. Шацької проектом передбачається будівництво автодорожнього мосту через річку Харків", — йдеться у повідомленні управління з будівництва Харківської міськради на сайті ОДА.

"Міст має схему 24+33+24 та габаритні розміри: повна довжина — 81,2 м, повна ширина — 20,67 м, 4 смуги руху по 3,5 м, дві смуги безпеки по 0,5 м, пішохідний тротуар — шириною прохідної частини 3,0 м, односторонній технологічний тротуар шириною 0,75 м (з боку метромосту)", — сказано у документі.

На сайті публічних закупівель Prozorro є укладений договір на будівництво мосту через річку Харків з "Блек Сі Консорціум" на загальну суму 107 млн 500 тис. грн. Конкурентом переможця тендеру була "Будівельна компанія "Харків", яка оскаржувала результати торгів, але безрезультатно, повідомляли у громадській організації "Харківський антикорупційний центр".

Читайте також

Як Терехов пропонував контролювати будівництво дороги через "Барабашово"

На початок