Спортсменка з Донеччини взяла срібло на чемпіонаті світу з боротьби

Спортсменка з Донеччини взяла срібло на чемпіонаті світу з боротьби Спортсменка з Донеччини взяла срібло на чемпіонаті світу з боротьби, фото: Донецька обласна державна адміністрація

В Сербії на чемпіонаті світу з боротьби серед спортсменів до 23 років одну із семи медалей жіночої збірної України здобула представниця Донецької області Катерина Зелених з Бахмута. Цю інформацію Суспільному підтвердили у Донецькій обласній державній адміністрації.

"Катерина Зелених провела три сутички у ваговій категорії до 62 кілограм і зайняла 3 місце. У командному заліку чемпіонату світу жіноча збірна України посіла перше місце серед 34 країн, маючи в активі 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди", — додали в адміністрації.

Катерина змагалась проти: – Хсін Пінг Пай з Китайського Тайбею (4:2), Радхіка Радхіка з Індії (2:0), Аврора Кампанья з Італії (3:2).

У фіналі проти Ани Паули Годінес Гонсалес із Канади наша борчиня вела 7:0, проте суперниця змогла зібратися та забрала "золото" (7:10). Тренерами Зелених є Андрій та Максим Єфремови.

• Тренери Катерини Зелених — Андрій та Максим Єфремови.