"Олександрія" вдома перемогла харківський "Металіст 1925"

"Олександрія" вдома перемогла харківський "Металіст 1925" Колаж - Суспільне:Кропивницький

У матчі, який відкрив програму 14-го туру української футбольної прем'єр-ліги сезону 2021-22 років, футбольний клуб "Олександрія" переміг футбольний клуб "Металіст 1925" з Харкова з рахунком 2:0. Матч відбувся на стадіоні "Ніка" в місті Олександрія Кіровоградської області.

Протягом перших хвилин гри обидві команди атакували, намагаючись захопити ініціативу. Перший обмін ударами відбувся на 12-ій та 13-ій хвилинах. Спочатку точно в руки голкіперу гостей Денису Шеліхову пробив півзахисник олександрійців Еміль Мустафаєв, а вже в зустрічній атаці по воротах "Олександрії" пробивав півзахисник харківської команди Євген Протасов. М’яч пролетів поруч з воротами.

На 24-ій хвилині м’яч після удару гравця господарів Сергія Рибалки потрапив в штангу воріт харків’ян. До цього суперники били по воротах або неточно, або в руки голкіперів.

Першу жовту картку в матчі, за поштовх у спину олександрійця Владислава Бабогла, отримав бразильський легіонер харків’ян Фабіньо

Рахунок у матчі відкрили господарі поля. Відбулось це на 32-ій хвилині матчу. Точний удар зовнішнім боком стопи після пасу Сергія Рибалки наніс Ігор Кирюханцев.

В компенсований до першої половини гри час автор гольової передачі отримав попередження від арбітра Романа Блавацького, вдаривши по ногах бразильського нападника "Металіста 1925" Марлісона.

Перший тайм завершився з мінімальною перевагою "Олександрії".

На початку другої половини гри більше м’ячем володіли гості. Перший гольовий момент після перерви – також на рахунку харків’ян: на 59-ій хвилині фланговий простріл Артура Западні ударом над воротами Олега Білика завершив Марлісон.

На 74-ій хвилині "Олександрія" подвоїла свою перевагу в рахунку. Точний удар головою після подачі з кутового від Олександра Демченка наніс капітан олександрійців Каспарс Дубра.

Небезпечні моменти виникали на 87-ій та четвертій компенсованій хвилинах біля воріт харків’ян та олександрійців, відповідно. В обох випадках надійно зібрали голкіпери, парирувавши удари суперників.

Попередження у другому таймі отримали гравець харківської команди Андрій Ременюк та олександрієць Юрій Копина.

Рахунок 2:0 на користь футбольного клубу "Олександрія" протримався до фінального свистка. Ця перемога стала для олександрійців першою в останніх п’яти турах чемпіонату.

Після перемоги "Олександрія" набрала 23 очки і закріпилася на шостій сходинці турнірної таблиці. Харків’яни – восьмі, а їх найближчий переслідувач, чернігівська "Десна", яка має на один бал менше, свій матч 14-го туру гратиме в неділю з ПФК "Львів", і, у разі перемоги, обійде "Металіст 1925" в турнірній таблиці.

У наступному турі "Олександрія» зіграє в гостях проти "Дніпра-1". "Металіст 1925" також зіграє на виїзді, суперник – рівненський "Верес".

ФК «Олександрія» - ФК «Металіст 1925» - 2:0

Голи: Кирюханцев, 32, Дубра, 74.

«Олександрія»: Білик - Мірошниченко, Бабогло, Дубра, Цуріков - Мустафаєв (Копина, 84), Дришлюк, Рибалка (Демченко, 60) - Кирюханцев (Кожушко, 72), Устименко (Спінеллі, 72), Третьяков (Одарюк, 83).

«Металіст 1925»: Шеліхов - Єрмаков, Кверквелія, Ченбай, Пастка - Габелок (Задерака, 85) - Протасов (Савін, 84), Криськів (Кравченко, 76), Фабіньо (Батюшин, 67), Ременюк - Марлісон (Зубков, 84).