Довідка про щеплення, дозвіл від батьків. На Кіровоградщині від COVID-19 вакцинують дітей

Довідка про щеплення, дозвіл від батьків. На Кіровоградщині від COVID-19 вакцинують дітей

Довідка про щеплення, дозвіл від батьків. На Кіровоградщині від COVID-19 вакцинують дітей
Суспільне Кропивницький

В Кіровоградській області за добу від коронавірусу вакцинували 25 дітей. Це дані від головної санітарної лікарки регіону Надії Оперчук. Вакцинувати від COVID-19 дітей рекомендує Міністерство охорони здоров’я. Щепити можна підлітків від 12 років. Суспільне розповість за яких мов і де це можна зробити.

В Україні щеплювати дітей можна вакциною Pfajzer. Перед вакцинацією від коронавірусу, потрібно взяти довідку у лікаря-педіатра про те, що дитина здорова, розповіла лікарка Надія Черповодська.

"Педіатр вимірює температуру у дитини та оглядає її. Якщо дитина здорова, видаємо довідку і відправляємо в центр щеплення. Головне, щоб були зроблені усі обов’язкові профілактичні щеплення згідно віку".

Кропивничанка Ірина Мануйлова привела на вакцинацію від коронавірусу п’ятнадцятирічного сина. Перед щепленням заповнила добровільну згоду. Єгор Байздеров розповів, чому вирішив вакцинуватися.

"Хочу швидше вакцинуватися, це потрібно мені для того, щоб займатися баскетболом і їздити на змагання. П'ятеро моїх однокласників вакцинувалися від коронавірусу. Після щеплення у них все було добре, хіба що боліла рука".

За словами Надії Оперчук, в області вакцинувати дітей почали з початку літа. Звертались ті, хто їхав за кордон.

"Починаючи з 13 жовтня в Кіровоградській області роблять щеплення всім охочим дітям, віком від 12 до 17 років за згодою батьків. На сьогоднішній день вакцинували 475 підлітків, з яких 359 зробили перше щеплення, 116 дітей отримали дві дози вакцини".

Єгор Байздеров другу дозу вакцини від COVID-19 прийде роботи за 21 день.

Читайте також

На початок