Хворих на COVID лікують у чотирьох відділеннях Добровеличківської лікарні

Хворих на COVID лікують у чотирьох відділеннях Добровеличківської лікарні

Хворих на COVID лікують у чотирьох відділеннях Добровеличківської лікарні
dvhospital.com

Терапевтичні та реанімаційне відділення лікарні в селищі Добровеличківка Новоукраїнського району Кіровоградської області, яка є однією з п’яти госпітальних баз регіону, перепрофілювали для лікування хворих на коронавірус. Разом з ліжками інфекційного відділення мають 80 місць для хворих – розповів Суспільному головний лікар Петро Гинькут. За його словами, кисню для підтримки пацієнтів вистачає.

Місця для хворих з пневмонією, з підтвердженим та непідтвердженим коронавірусом, розподілені наступним чином: 20 ліжок – в інфекційному відділенні, п’ять – в реанімаційному, решта – у двох терапевтичних. В одному з терапевтичних відділень, за словами головного лікаря, лікують хворих з підтвердженим ковідом, в іншому – з пневмоніями без коронавірусу: ”На ранок 4 листопада хворими на ковід зайняті 19 ліжок в інфекційному відділенні, усі п’ять – в реанімації, 11 – в одному з терапевтичних відділень, друга терапія заповнена хворими без коронавірусу. Тобто терапевтичні відділення майже повні”.

Читайте також: ”Лікарі непритомніють під час чергувань”,– головний лікар кропивницької госпітальної бази.
Хворих на COVID лікують у чотирьох відділеннях Добровеличківської лікарні
Інфекційне відділення Добровеличківської лікарні. Суспільне: Кропивницький

Кисню для потреб хворих в лікарні вистачає, сказав Петро Гинькут: ”Киснева станція працює виключно на реанімаційне відділення. Решта відділень використовує кисневі концентратори. За гроші благодійників купили п’ять додаткових концентраторів, їх нам вже відправили. Думаю, це не межа. Ще, мінімум, п’ять придбаємо, щоб почуватися впевненіше”.

Головний лікар додав, що на виділені обласною радою на другу кисневу станцію 2,5 мільйона гривень, замовили проєктно-кошторисну документацію, необхідні обладнання та роботи: ”Сподіваємось, до кінця року встановимо. Це буде станція для забезпечення потреб інфекційного відділення. Терапевтичні відділення працюватимуть з концентраторами”.

Для хворих з хірургічною та терапевтичною патологіями цілодобово працюють хірургічне та неврологічне відділення лікарні, відповідно. Працює й пологове відділення, додав лікар: ”В разі збільшення госпіталізацій з коронавірусом, вагітних спрямовуватимемо до перинатального центру”.

Що відомо

Вибір редакції

На початок