У Краматорську ковідний стаціонар заповнений на 90% пацієнтами

У Краматорську ковідний стаціонар заповнений на 90% пацієнтами

У Краматорську ковідний стаціонар заповнений на 90% пацієнтами
Краматорська міська лікарня, фото: КНП "Міська лікарня №3"

У Краматорську ковідний стаціонар третьої міської лікарні заповнений на 90%. Кисневої підтримки у ньому потребують близько 200 пацієнтів. Про це Суспільному повідомила заступниця головного лікаря з медичної частини КМП "Міська лікарня № 3" Валентина Чубатенко.

На чотирьох поверхах цього ковідного шпиталю на лікуванні перебуває 215 пацієнтів. Десять з них вакциновані. Всі вони потребують кисневої підтримки.

Лікарі розповідають, що наразі хворих більше, ніж в аналогічний період 2020 року. Змінився і перебіг хвороби. Ускладнення від COVID-19 у пацієнтів розвиваються стрімко. За добу у лікарні помирає до чотирьох пацієнтів.

"Якщо й випишеться сьогодні один-два хворих, то там на пропускнику у нас вже сидить черга. Якщо раніше ми виходжували хворих і тиждень, і два тижні, і по місяцю, то зараз кілька днів і хворий може піти. У нас на поверсі вісім кисневих точок, із 34 хворих - 8 важких", — розповідає лікарка-інфекціоністка Наталя Пономаренко.

Медперсонал лікарні говорить про сильне навантаження, на 60 хворих у відділенні працює дві медсестри.

"Більшість хворих потребують кисневої підтримки. На сьогодні лікарня забезпечена централізованим киснем і концентраторами. 23 точки центрального кисню і всі зайняті", — каже заступниця головного лікаря з медичної частини КМП "Міська лікарня № 3" Валентина Чубатенко.

Читайте також

  • На Донеччині у чоловіка виявили підроблений COVID-сертифікат
  • У лікарні Маріуполя розгорнули додаткові ліжка для хворих на COVID-19 та встановили кріобочку

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок