На Донеччині три котельні переходять на біопаливо

На Донеччині три котельні переходять на біопаливо

На Донеччині три котельні переходять на біопаливо

У Сіверську, що на Донечичні, три котельні, які опалюють школу, лікарню та спорткомплекс, переходять на біопаливо. Перехід на альтернативне паливо дозволить скоротити витрати на опалення до 15 %. Про це Суспsльному розповів заступник міського голови Віктор Грек.

Грек додає, що модульну котельню, яка опалює школу, модернізували під опалення агропелетами.

"Котельня працювала на вугіллі та дровах. Зараз проблеми із вугіллям, і було прийнято рішення переобладнати її на опалення пелетами", — додав заступник міського голови Віктор Грек.

За його словами, агропелетамиАгропелети - це гранули зі стружки соломи, соняшника та інших рослинних відходів. По трубі вони дозовано надходять у котел. почали опалювати школу.

Додає, що модульну котельню на біопаливі мають запустити й для обігріву лікарні. Вартість цієї модульної котельні 4,7 млн гривень.

За словами першого заступника міського голови Віталія Гатченка, в місті до тепломережі під’єднано близько 350 квартир й соціальних об’єктів.

"В цьому році перевести приватних споживачів в нас не вийшло, сподіваємося на наступний рік", — розповів перший заступник міського голови Віталій Гатченко.

До кінця цього тижня третю модульну котельню мають встановити для обігріву спорткомплексу.

Що відомо

  • Монтаж та подальше обслуговування котелень буде здійснювати товариство з обмеженою відповідальністю "Укрславтерм" власним коштом.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок