У лікарні закуплять ще 450 кисневих концетраторів — Кириленко

У лікарні закуплять ще 450 кисневих концетраторів — Кириленко

У лікарні закуплять ще 450 кисневих концетраторів — Кириленко
Суспільне Харків

У лікарні Донецької області, які лікують хворих на коронавірус закуплять ще 450 кисневих концентраторів об'ємом 10 та 20 літрів.

Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

"Сьогодні вирішено питання по поданій заявці до МОЗ 29 жовтня про закупівлю 450 кисневих концентраторів. Щоб пришвидшити процес, вони будуть закупленні з обласного бюджету, а потім ми вже отримаємо субвенцію з державного бюджету", сказав Кириленко.

Читайте також: Щодня у пошуках: на Донеччині для хворих на коронавірус рідні самостійно шукають кисень

Також за його інформацією, станом на 1 листопада госпіталізували 3444 хворих на ковід, з них 2573 хворих знаходяться на кисневій підтримці.

Зараз на Донеччині 34 лікарні працюють з хворими на коронавірус. Збільшувати кількість таких лікарень наразі не планують. За словами Кириленка, в 11 лікарнях будують кисневі станції, які забезпечать лікарні стаціонарним киснем.

Що відомо

  • Протягом 31 жовтня на Донеччині вакцинували першою дозою 1 758 людей, другу дозу отримали – 470. На Луганщині першою дозою вакцинували 995, другою – 220. У Донецькій області за добу коронавірус виявили у ще 322 хворих. У Луганській області за добу COVID-19 підтвердили ще у 110 хворих.
  • 240 балонів з киснем щодня потрібно для хворих на COVID-19 у Краматорських лікарнях.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок