Ситуація з опаленням у соціальній сфері вирішиться найближчими днями — Віталій Луков

Ситуація з опаленням у соціальній сфері вирішиться найближчими днями — Віталій Луков

Ситуація з опаленням у соціальній сфері вирішиться найближчими днями — Віталій Луков
Фото: tgaz.te.ua

Торги щодо закупівлі газу для миколаївських закладів соціальної сфери відіграли вчасно, але на той час пропозиції по газовим цінам були близько 30-ти гривень за кубічний метр. Всі розуміють, що це не реальна вартість.

Про це кореспондентам Суспільного розповів заступник Миколаївського міського голови Віталій Луков.

За словами Віталія Лукова, необхідні документи для укладення договорів на постачання газу вже подані, відбуваються процедури погодження.

Держава відреагувала на складну ситуацію — для бюджетної сфери вартість кубометру газу становитиме 16,4 грн.

"Це в два рази менше, чим поки що є на ринку. Ми чекаємо від Нафтогазу, від інших постачальників газу саме таку ціну (16,4 грн — ред.). Тим компаніям, які виграли на торгах повідомлено про те, що договори з ними не будуть укладатися за ціною 30 гривень, а ми очікуємо і розраховуємо на їхню порядність, що вони укладуть з нами договори по тій ціні, яку рекомендував Уряд", — сказав Віталій Луков.

Читайте також: "Коли та за якою ціною бюджетні установи Миколаївщини зможуть придбати газ для опалення"

Посадовець говорить, що протягом найближчих днів питання буде врегульовано і об'єкти соціальної сфери зможуть зняти пломби, під'єднатися до мереж і включити опалення.

Що відомо

  • 13 жовтня члени виконавчого комітету Миколаївської міської ради затвердили тарифи на опалення для населення на рівні 2 625 гривень за гігакалорію для "Миколаївоблтеплоенерго" і 2 447 гривень за гігакалорію для Миколаївської теплоелектроцентралі.
  • Через підписаний 30 вересня меморандум містяни платитимуть за цінами 2020 року. Різницю відшкодовуватимуть з міського бюджету.
  • Для населення опалювальний період починається, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8 градусів за Цельсієм та нижче.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок