Гімнастки від трьох до шістнадцяти років взяли участь у турнірі

Гімнастки від трьох до шістнадцяти років взяли участь у турнірі

Гімнастки від трьох до шістнадцяти років взяли участь у турнірі Оригінальна

370 дітей з дев`яти областей України. У спортивній залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся турнір з художньої гімнастики "Шлях до зірок".

Гімнастки від трьох до шістнадцяти років взяли участь у турніріОригінальна

12-річна Леся Дратман готується до виступу. На змаганнях дівчинка представляє Миколаїв. Говорить, що до турніру готувалася ретельно, адже рівень конкуренції високий. – Буває по-різному. Буває гарно виступаю, буває погано. Зараз не знаю. Сподіваюсь на краще. Спочатку страшно. А потім ти звикаєш, і насолоджуєшся, - говорить Леся Дратман.

Тренерка Ірина Гусєва, працює в Миколаївській дитячо-юнацькій спортивній школі №3. Підготувала до турніру дев`ятьох дівчат з клубу "Персея", який і є засновником цих змагань. Говорить, що художня гімнастика – багатокомпонентний вид спорту. Щоб претендувати на призові місця, потрібно працювати над багатьма елементами, які враховують судді.

– У художній гімнастиці дуже складне оцінювання. У нас існують дві групи – "D" і "E". "E" оцінює артистичність і техніку. Артистичність – це хореографія, це класика, це балет. "D" - це оцінюється предмет, як добре володіють діти предметом. Ризик і майстерність. А інше "D" - "D1", "D2" – це оцінюється, як вони гарно роблять елементи: стрибки, рівновага, повороти, танцювальні доріжки. Усе залежить від хореографії, - каже Ірина Гусєва.

На турнірі виступали і вихованки Київської дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву "Школа Дерюгіних". Тренерка Валерія Фоміна привезла на змагання 19 спортсменок віком від семи до одинадцяти років. Говорить, що виступають у Миколаєві не вперше. - Турнір – гарний. І об`єктивне суддівство, зала хороша. Дітей можна привозити, і показувати рівень.

Турнір проводять вдруге. Організаторка Олена Равіна каже: – Порівняно з минулим роком кількість команд зросла – 26, усього 370 гімнасток, від трьох до шістнадцяти років. Цьогоріч змагалися спортсменки з Миколаївської, Херсонської, Одеської, Кіровоградської, Запорізької, Київської, Харківської та Рівненської областей.

– Відмінність у тому, що минулого року, як мінімум, було на 100 учасниць менше. У цьому році рекордна кількість. Сподіваємося, що це стане доброю традицією: приїздити до нас у місто, і проводити змагання, - каже Олена Равіна.

Автор - Володимир Степанов, оператор - Сергій Куропятник.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди