"Не люблю подвійні стандарти". Разумков пояснив, чому повернув журналістів до Ради

"Не люблю подвійні стандарти". Разумков пояснив, чому повернув журналістів до Ради

"Не люблю подвійні стандарти". Разумков пояснив, чому повернув журналістів до Ради
. Уніан

Нещодавно звільнений голова Верховної ради Дмитро Разумков розповів, чому вирішив збільшити кількість журналістів у Верховній раді.

Про це він розповів під час спілкування з журналістами в кулуарах парламенту.

За словами політика, однією з причин став напад співробітників "Укрексімбанку" на журналістів проєкту "Схеми" під час інтерв’ю із конфліктом голови правління банку Євгеном Мецгером.

"По-перше, я дійсно сказав, що це пов’язано з тим, що відбулося у банку. По-друге, я розумів, що якщо я цього не зроблю, то це вже ніхто не зробить", – пояснив Разумков.

За його словами, для цього слід було організувати роботу журналістів так щоб вони не порушували норм законодавства.

"Я ж вас сюди не повертав не тому, що я вас боюся. Якби я закрив кулуари, я повинен був закрити і пресцентр, і зробити так, як діє постанова Кабміну. І ви працювали рівно на тих же умовах, на яких ви можете працювати в Кабінеті міністрів і в Офісі президента. Тому ми виходили з того, що можемо зробити, ми шукали компроміс", – зауважив політик.

Він також додав, що був здивований позицією деяких колег по фракції з цього питання.

"Я не люблю подвійні стандарти – коли одні спочатку приходять мені листа пишуть, як вони хочуть, щоб я повернув журналістів, наприклад, навіть Давид Георгійович (голова фракції "Слуга народу" у парламенті Давид Арахамія – ред.), а потім я бачу в чаті, що "давайте ми почнемо Разумкова мочити за те, що він повернув журналістів до кулуарів". Ви вже визначтесь, де ви знаходитесь і що ви підтримуєте", – підсумував Разумков.

6 жовтня Дмитро Разумков підписав розпорядження про збільшення кількості журналістів у парламенті.

Що відомо

  • 7 жовтня Рада відправила у відставку спікера Дмитра Разумкова.
  • Раніше Верховна рада відсторонила Дмитра Разумкова від ведення засідань на два дні.
  • Суперечка Разумкова з фракцією виникла навколо законопроєкту № 5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)". Спікер відправив документ до Венеціанської комісії і його взяли в роботу, попри те, що "слуги народу" були проти такого рішення.
  • Конфлікти між спікером і монобільшістю продовжилися на засіданні Погоджувальної ради 20 вересня. Зокрема, порядок денний Ради на 21-24 вересня 2021 року, у який не було включено законопроєкт про олігархів, не підтримала жодна фракція Ради.
  • 30 вересня представники фракції "Слуга народу" запросили підписний лист з вимогою відставки голови Верховної ради Дмитра Разумкова. Окреме звернення за підписними листами за власною ініціативою подав голова фракції монобільшості Давид Арахамія.

Читайте також

Рада відправила у відставку спікера Дмитра Разумкова. Як це було

Був "правою рукою", а тепер "не член команди". Що зробив голова Ради Разумков і чому його звільнили

Планую велику команду. Разумков розповів, що робитиме після відсторонення

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас.

На початок