Голова Верховної ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про збільшення кількості журналістів у парламенті.
Про це повідомила прессекретарка Разумкова Ольга Туній.
"У зв’язку з численними зверненнями журналістів, голова Верховної ради України Дмитро Разумков підписав розпорядження про збільшення кількості представників ЗМІ, що можуть працювати у Парламенті на другому та третьому поверхах", – написала вона на своїй сторінці у Facebook.
"Дозволити присутність представників засобів масової інформації в адміністративному будинку Верховної ради по вул. Грушевського, 5, за наявності постійної картки акредитації, виданої Апаратом Верхоновї ради України, та разових додаткових перепусток", – йдеться у тексті розпорядження.
Відтак у пресцентрі на 3-му поверсі зможуть працювати до 200 людей; на балконі преси у залі засідань – 30 людей, у кулуарах 2-го поверху – 200 осіб.
Також розпорядження знімає будь-які обмеження на пересування кулуарами другого поверху.
Що відомо
- Раніше Верховна рада відсторонила Дмитра Разумкова від ведення засідань на два дні. Розгляд відставки спікера парламентарі призначили на 7 жовтня.
- Суперечка Разумкова з фракцією виникла навколо законопроєкту № 5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)". Спікер відправив документ до Венеціанської комісії і його взяли в роботу, попри те, що "слуги народу" були проти такого рішення.
- Конфлікти між спікером і монобільшістю продовжилися на засіданні Погоджувальної ради 20 вересня. Зокрема, порядок денний Ради на 21-24 вересня 2021 року, у який не було включено законопроєкт про олігархів, не підтримала жодна фракція Ради.
- 30 вересня представники фракції "Слуга народу" запросили підписний лист з вимогою відставки голови Верховної ради Дмитра Разумкова. Окреме звернення за підписними листами за власною ініціативою подав голова фракції монобільшості Давид Арахамія.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!