Велика Британія призупинила дію антимонопольного законодавства через паливну кризу

Велика Британія призупинила дію антимонопольного законодавства через паливну кризу

Велика Британія призупинила дію антимонопольного законодавства через паливну кризу
. Фото: УНІАН

Уряд Великої Британії призупинив дію антимонопольного законодавства через критичну нестачу палива в країні.

Про це повідомляє ВВС.

Зупинка дії законодавства про захист конкуренції від 1988 року дозволить нафтовим компаніям країні організувати оперативний обмін інформацією та постановку пріоритетів із забезпечення пальним регіонів країни.

Крім того, в уряді активно обговорюють можливість залучення військових для доставки пального.

Причиною подібних дій урду стала заява Асоціації роздрібних торговців бензином про те, що майже дві третини її членів у майже 5500 незалежних торгових точках не мають палива, а запас пального на сховищах решти автозаправних станцій "практично закінчився".

Паливна криза у Великій Британії стала наслідком критичної нестачі водіїв вантажівок. Значна кількість підготовлених водіїв залишили країну через Брексіт та подалися "на заробітки" до ЄС, а коронавірусна криза завадила підготовці нових кадрів.

Разом з паливною галуззю серйозних проблем через нестачу водіїв зазнали також роздрібна торгівля та сфера громадського харчування. Для подолання кризи у цих галузях уряд призупинив дію антимонопольного законодавства восени 2020 року.

Що відомо

  • Brexit — політичний процес, заснований на результаті консультативного референдуму 23 червня 2016 року, коли 51,9% громадян, що проголосували, підтримали вихід Великої Британії з Європейського Союзу.
  • 24 грудня після інтенсивних переговорів Європейська Комісія дійшла згоди з Великою Британією про умови майбутньої торгівельної співпраці з Європейським Союзом.
  • 31 січня о 23:00 за лондонським часом (01:00 за Києвом) Сполучене королівство Великої Британії та Північної Ірландії перестало бути членом Європейського Союзу.
  • Велика Британія схвалила нову торговельну угоду з Європейським Союзом після виходу Британії з ЄС.
  • У Великій Британії після остаточного виходу країни з ЄС буде скасовано так званий "податок на тампони" – 5% ставка ПДВ на санітарно-гігієнічні товари.
  • У британця через Brexit на кордоні з Нідерландами конфіскували бутерброди з шинкою.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок