У британця через Brexit конфіскували бутерброди з шинкою на кордоні з Нідерландами

У британця через Brexit конфіскували бутерброди з шинкою на кордоні з Нідерландами

У британця через Brexit конфіскували бутерброди з шинкою на кордоні з Нідерландами
AP

Прикордонники конфіскують бутерброди з шинкою та інші продукти у водіїв, які прибувають до Нідерландів з Великої Британії.

Як пише BBC, це відбувається відповідно до правил торговельної угоди після виходу Британії з Європейського Союзу. Відтепер прикордонники роз'яснюють кожному водієві нові правила імпорту.

Згідно з ними, мандрівникам з-поза меж ЄС забороняється ввозити м'ясо і молочні продукти. Видання зазначає, що правило "збило з пантелику" одного водія.

"Після Brexit вам більше не дозволяється ввозити до Європи певні продукти, такі як м'ясо, фрукти, овочі, рибу тощо", — сказав водієві нідерландський прикордонник на ролику, який транслювала місцева телекомпанієя NPO 1.

В одній зі сцен прикордонний службовець запитав водія, чи є в кількох з його сендвічів, обгорнутих фольгою, м'ясо. Коли водій сказав, що так, прикордонник відповів: "Добре, ми їх всіх заберемо".

Здивований водій запитав у службовців, чи може він залишити собі хліб, на що один відповів: "Ні, все буде конфісковано — ласкаво просимо до Brexit, сер. Мені дуже шкода".

Що відомо

  • 31 грудня о 23:00 за лондонським часом (01:00 за Києвом) набула чинності угода про торгівлю та співробітництво Європейського Союзу та Великої Британії після її виходу з ЄС і підписання угоди напередодні. Угода регулює, зокрема, перевезення особистих речей.
  • 31 січня о 23:00 за лондонським часом (01:00 за Києвом) Сполучене королівство Великої Британії та Північної Ірландії перестало бути членом Європейського Союзу.
  • Brexit (Брекзіт) — політичний процес, заснований на результаті консультативного референдуму 23 червня 2016 року, коли 51,9% громадян, що проголосували, підтримали вихід Великої Британії з Європейського Союзу.
  • 24 грудня після інтенсивних переговорів Європейська Комісія дійшла згоди з Великою Британією про умови майбутньої торгівельної співпраці з Європейським Союзом.
На початок