"Блок Кернеса" висунув Терехова кандидатом у мери Харкова

"Блок Кернеса" висунув Терехова кандидатом у мери Харкова

"Блок Кернеса" висунув Терехова кандидатом у мери Харкова
Успішний Харків/YouTube

На конференції міської організації "Блок Кернеса — Успішний Харків" секретаря міськради Ігоря Терехова висунули кандидатом у мери Харкова.

Відповідне рішення одноголосно ухвалили 25 вересня під час конференції у кіноконцертній залі "Україна", що транслювалася наживо в YouTube.

Найціннішою Терехов вважає команду однодумців. Під час свого виступу він дякував лікарям (додавши при цьому, що медики змогли боротися з COVID попри, на його думку, "зруйновану попереднім президентом систему охорони здоров'я"), освітянам, транспортникам і тепловикам. Учасники конференції також вшанували пам'ять Кернеса хвилиною мовчання.

"Мені дуже приємно, що нас об'єднують спільні цінності. Головне: ми любимо Харків і віримо у харків'ян. Це місто, де живе моя душа і без якого я не мислю свого життя... Незабаром — рік, як не стало Геннадія Адольфовича Кернеса. Для мене прийняти управління з його рук — це одночасно і честь, і професійний виклик для всієї наші команди, команди міської ради", — сказав Терехов.

"Блок Кернеса" висунув Терехова кандидатом у мери Харкова
Успішний Харків/YouTube

"Треба жити далі. Харків не зупиниться у своєму розвитку і модернізації. Зараз ми з вами разом, харків'яни та влада у місті, починаємо писати нову главу у житті Харкова. Ми будуємо новий Харків — місто нашої мрії", — заявив він.

"Скажу вам: я не політик. Я харків'янин. Я несу відповідальність перед своєю совістю і перед жителями міста Харкова. Я не політик. Я господарник і будівельник. Я несу відповідальність перед пам'яттю свого діда, який дбайливо, з любов'ю творив наше місто. Я не політик, а син і батько, і я несу відповідальність перед своїми дітьми і перед своїми батьками. Я співпрацюватиму з усіма, хто бажає процвітання нашому місту", — сказав Терехов.

Тепер він має подати пакет документів до міської територіальної виборчої комісії. Реєстрація кандидатів триватиме до 30 вересня.

Що відомо

На початок