Як створити букет. Переможниця конкурсу флористів зі Львова поділилася секретами творчості

Як створити букет. Переможниця конкурсу флористів зі Львова поділилася секретами творчості

Як створити букет. Переможниця конкурсу флористів зі Львова поділилася секретами творчості
Суспільне Львів

Львів’янка, яка перемогла у конкурсі найкращих флористів України, повернулась додому. За умовами конкурсу учасники мали створити 4 роботи. Три з них були відомі заздалегідь і одна була сюрпризом. Виконуючи завдання, Леся Романюк зробила ставку на українські кольори, особливості ландшафту та культури. Саме це стало вирішальним для перемоги. Секретами майстерності флористка поділилася з Суспільним.

В конкурсі взяли участь 13 флористів з усіх куточків країни.

"Цей конкурс є професійний, на нього допускалися люди, які мають високий рівень підготовки і певний досвід. Я сподіваюся, що такі конкурси будуть тепер проводитись щорічно. Насправді професійна флористика покращує життя людей, які люблять квіти і купують квіти, адже піднімають рівень послуг", — каже Леся Романюк.

Майстерня флористки
Майстерня флористки. Суспільне Львів

За умовами конкурсу треба було виконати 4 завдання: інсталяція, фотозона, букет на каркасі та прикраса на стіл. Жінка каже, що створювала роботи, надихнувшись українськими краєвидами. Це їй допомогло здобути перемогу.

"В своїй роботі я найбільше надихалася нашими ландшафтами, притаманною нам кольористикою, українською культурою і європейською флористичною традицією. Мені важливо, щоб українська флористика зазвучала в світі, зажила повнокровним життям, саме вона є унікальна", — каже флористка.

Кубок, яким нагородили Лесю Романюк на конкурсі флористів
Кубок, яким нагородили Лесю Романюк на конкурсі флористів. Суспільне Львів

Щоб скласти цікавий та неординарний букет, львів'янка радить створювати композиції з місцевих рослин.

"Мій рецепт — почати робити букет з улюбленого кольору. Я дуже люблю персикові кольори, оранжеві. Вони є притаманні осені. Найпростіший рецепт — це підібрати ще декілька квіток, тільки іншого розміру, іншої форми, але дуже близьких за кольором саме до вашого букету і тоді є дуже багато шансів, що фінальний результат вас буде тішити", — каже Леся Романюк.

Леся Романовська
Леся Романовська. Суспільне Львів

У планах Лесі — вдосконалення майстерності та Європейський кубок флористів.

"Не займатися флористикою я не можу. Мене ніколи не виснажує флористика. Чи стан здоров’я незадовільний, чи погода погана, я все одно з великою радістю і задоволенням творю букети. Адже флористика — це одна з професій, яка дає дуже швидкий результат і задоволення від роботи", — додає переможниця конкурсу.

Читайте також: Виготовляє човни з очерету. Микола Рудь. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИhttps://suspilne.media/164748-meskanec-lvivsini-rozpoviv-pro-vigotovlenna-covniv-z-oceretu/

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок