У школі на Тернопільщині навчаються дистанційно: 16 учнів захворіли на COVID-19

У школі на Тернопільщині навчаються дистанційно: 16 учнів захворіли на COVID-19

У школі на Тернопільщині навчаються дистанційно: 16 учнів захворіли на COVID-19
Суспільне Тернопіль

У школі в селі Поділля Чортківського району де виявили спалах коронавірусу, захворіли ще чотири дитини. Загалом COVID-19 виявили у 22 осіб. Діти навчаються дистанційно. Про це Суспільному розповів епідеміолог обласного центру контролю хвороб Володимир Паничев.

За його словами, на коронавірус хворіють 16 дітей та 6 працівників закладу. В усіх – легкий перебіг хвороби, вони лікуються вдома. Володимир Паничев каже, що обстежили 120 людей.

Нагадаємо, спалах коронавірусу у школі виявили 14 вересня.

"Розпочався спалах з того, що захворіли двоє викладачів одночасно. До речі, вони з однієї сім’ї. Школа перейшла на дистанційне навчання, захворіли учні 3 та 10 класу", – каже Паничев.

Станом на 20 вересня, були вакциновані понад 67 відсотків педагогів Тернопільщини. Про це Суспільному розповіла директорка обласного департаменту освіти Ольга Хома.

За її словами, це понад 35 тисяч людей. Якщо Україна перейде до "жовтої" карантинної зони, в області працюватимуть більш ніж 30% закладів освіти. Там імунізовані понад 80% працівників.

"Ми маємо 7 559 педагогічних працівників, а це 20%, які вакциновані однією дозою, 17 тисяч 803 педагогічних працівники, які вакциновані уже двома дозами. Це становить 47,11% вакцинованих педагогічних працівників. Загальний відсоток – 67,11% вакцинованих педагогічних працівників. Якщо говоритимемо про заклади освіти, то загальна їх кількість 1 315. Станом на сьогодні ми маємо більше 500 закладів освіти, де є більше 80% вакцинованих педагогічних працівників", – каже Хома.

Як повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, Кабінет міністрів прийняв рішення продовжити адаптивний карантин в Україні до 31 грудня у зв'язку із погіршенням епідеміологічної ситуації.

Сьогодні у Києві відбудеться засідання Державної комісії з надзвичайних ситуацій на якому оголосять, коли в України встановлюють "жовтий" рівень епіднебезпеки.

Що відомо

  • На Тернопільщині у 86 осіб підтвердили COVID-19 за добу.
На початок