За підозрюваного в хабарництві керівника льотної академії Кропивницького внесли заставу

За підозрюваного в хабарництві керівника льотної академії Кропивницького внесли заставу

За підозрюваного в хабарництві керівника льотної академії Кропивницького внесли заставу
Facebook льотної академії

За підозрюваного в хабарництві керівника льотної академії Кропивницького Національного авіаційного університету Олександра Чумака внесли заставу. Про це розповів Суспільному його адвокат Вадим Коротич.

Розмір застави, яку внесли за Олександра Чумака – 568 тисяч гривень. Його відпустили з-під варти, де він мав провести 60 діб – таку міру запобіжного заходу на час досудового слідства обрали вчора, 9 вересня в Ленінському районному суді Кропивницького.

Що відомо

  • 8 вересня Служба безпеки України оприлюднила відео, на якому, за версією слідчих, керівник кропивницької льотної академії Національного авіаційного університету домовляється про хабар. Олександр Чумак вимагав гроші від директора однієї з кропивницьких приватних компаній за укладання договорів про співпрацю з Льотною академією, розповіла Суспільному речниця Служби в регіоні Юлія Ткач.
  • Олександру Чумаку вдруге оголосили підозру 7 вересня. Це зробили в одній із лікарень Києва, куди він приїхав із Кропивницького, щоб лікуватись, розповіла Юлія Ткач. Його підозрюють у хабарництві. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 10 років.
  • Минулого тижня, 4 вересня йому вручили підозру за цією ж статтею, втім Олександра Чумака відпустили з-під варти під час засідання суду, на якому йому обирали запобіжний захід.
  • Начальника Льотної академії Національного авіаційного університету та його посередника ‒ начальника Льотного училища Олександра Карауша підозрюють у вимаганні хабара у 20 тисяч доларів. СБУ затримала посередника під час одержання всієї суми на виїзді з Кропивницького.
На початок