У Кропивницькому обрали запобіжний захід підозрюваному в хабарництві начальнику льотної академії

У Кропивницькому обрали запобіжний захід підозрюваному в хабарництві начальнику льотної академії

У Кропивницькому обрали запобіжний захід підозрюваному в хабарництві начальнику льотної академії
Суспільне: Кропивницький

З другої спроби обрали запобіжний захід підозрюваному в хабарництві начальнику кропивницької льотної академії Олександру Чумаку. 7 вересня йому повторно повідомили про підозру. Вручили її в одній з лікарень Києва. Суспільне побувало на тригодинному засіданні у Ленінському районному суді Кропивницького.

Олександра Чумака в суді захищали двоє адвокатів. Він свою провину заперечує: ”З обвинуваченням не погоджуюся, оскільки всі обвинувачення є надуманими. В жодному разі від слідства я не ухилявся. Жодну неправомірну вигоду, жодні гроші не отримував і не давав доручень своїм підлеглим на отримання цих грошей. Я сам поставив питання перед лікарями про дострокову виписку мене зі стаціонару”.

Прокурор Юрій Стах просив обрати запобіжний – тримання під вартою строком на 60 днів. Аргументував це тим, що підозрюваний може впливати на слідство і на працівників льотної академії: ”Також прошу визначати заставу у розмірі 4204 прожиткових мінімумів для працездатних осіб”.

Читайте також: "Ми маємо відеодоказ хабарництва начальника кропивницької льотної академії". СБУ.

Адвокати просили обрати запобіжний у вигляді застави без тримання під вартою.

Суддя ухвалила рішення призначити Олександру Чумаку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів: ”З 17:35 9 вересня до 17:35 3 листопада 2021 року. Визначити розмір застави у розмірі 250 прожиткових мінімумів, що становить 568 тисяч 750 гривень”.

Заставу внесуть – сказав адвокат Віталій Наум.

Що відомо

Читайте також: "Як гроші опинились в автомобілі, не можу сказати", - підозрюваний у хабарництві Карауш.
  • Олександра Чумака відсторонили від виконання службових обов'язків. Відповідний наказ підписав ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький. На період проведення службового розслідування, виконувати обов'язки начальника льотної академії буде проректор Сергій Юлдашев.
  • Олександр Чумак обіймає посаду начальника Льотної академії з 10 березня 2021 року.
  • Відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не доведуть у законному порядку і встановлять обвинувальним вироком суду.
На початок