У Дніпрі по тальвегу Довгої балки побудують колектор дощової каналізації та дренаж

У Дніпрі по тальвегу Довгої балки побудують колектор дощової каналізації та дренаж

У Дніпрі по тальвегу Довгої балки побудують колектор дощової каналізації та дренаж Фото: "Днепр Вечерний"

У Дніпрі по тальвегу Довгої балки побудують колектор дощової каналізації та дренаж. Роботи проведуть від вулиці Чернишевського до Паторжинського, на це міськрада виділить понад 204 мільйони гривень. Роботи планують провести до 2022 року.

"Планується будівництво відкритим способом. Укладатимуться залізобетонні ланки, чотири метри шириною та 2,5 метри висотою. Цей колектор у довжину 285 метрів. Починається від вулиці Паторжинського і завершується вулицею Чернишевського. Буде зроблений у необхідних місцях ремонт наявного колектора, який був ще у 19 столітті збудований, він буде посилений. Після цього навколо цього залізобетонного колектора облаштована дренажне обсипання і облаштована територія", – говорить головний інженер проєкту Андрій Самойленко.

За словами еколога Вадима Манюка, ця територія – важлива для міста зелена зона, на якій не варто проводити жодних будівельних робіт. Він проти такої забудови, натомість, каже, тут варто облаштувати зону відпочинку.

"Ця балка – один із принципово важливих для міста зелених коридорів, або, ще можна сказати, екологічних коридорів. В усьому світі зараз створюються такі мережі. Сучасні міста, згідно з новими уявленнями про місто як простір географічний, простір для життя людини, мають бути пронизані такими наскрізними екологічними коридорами. Ця балка, вона збереглась, не треба було нічого вигадувати нам, тому що в інших ситуаціях просто вимушені витрачати інші міста шалені кошти для того, щоб цей коридор створювати на місті забудови", – говорить еколог Вадим Манюк.

Денис Гірєвой – учасник громадської ініціативи "Довга стежка", у рамках якої облаштовують територію Довгої балки.

"Всі матеріали, які ви бачите у балці... Частина матеріалів, точніше, була зібрана безпосередньо у балці. Тобто, можна бачити оці колоди, ще щось. Вони були зібрані безпосередньо у балці, і ми їх тут же і використали. Це такий місцевий матеріал. Дошки, звичайно, привезли із собою. Носили руками, а що робити. І нам дуже сильно допомогли волонтери, досить багато людей відгукнулося", – говорить Денис Гірєвой.

За словами виконувача обов’язків заступника начальника управління капітального будівництва Ростислава Голубовського-Єрощука, роботи розпочнуть після виділення коштів. Коли саме їх виділять – вирішать депутати на черговій сесії міськради.

У Дніпрі по тальвегу Довгої балки побудують колектор дощової каналізації та дренажФото: gorod.dp.ua

У Дніпрі по тальвегу Довгої балки побудують колектор дощової каналізації та дренаж

Читайте також

  • «Асистент дитини». У Дніпрі впровадили соцпослугу для дітей з особливими освітніми потребами

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди