Бех-Романчук здобула "золото" в стрибках у довжину в Падуї напередодні фіналу Діамантової ліги

. AP

У змаганнях також узяла участь Саладуха, яка раніше оголошувала про завершення кар'єри.

Паралельно зі змаганнями в Польщі українські легкоатлетки взяли участь у турнрі в італійській Падуї. Після невдачі на етапі Діамантової ліги в Лозанні стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук здобула на Meeting Città di Padova "золото".

Українська віцечемпіонка світу 2019 року піднялася на перше місце з другої спроби, стрибнувши на 6.57 метра. У третій Бех-Романчук покращила результат до 6.7, і це стало її топсрпобою турніру.

Особистим рекордом стрибунки лишається 6.93 метра 2016 року. У цьому сезоні її найкращий результат – 6.88, який вона показала на Олімпійських іграх і посіла п'яте місце.

Її найближча переслідувачка, білоруска Анастасія Мірончик-Іванова, яка в 2011 році виграла "бронзу" чемпіонату світу, стрибнула на 6.45 метра й стала срібною призеркою. З "бронзою" – чемпіонка Європи U20, сербка Міліца Ґардашевич (6.38).

У Падуї також виступала Ольга Саладуха. У потрійному стрибку бронзова призерка Олімпіади-2012 не реалізувала жодної спроби через заступи та завершила змагання на останньому місці.

Після Олімпійських ігор у Токіо, де Саладуха не кваліфікувалася до фіналу, спортсменка оголосила, що завершуватиме кар'єру.

• 8-9 вересня у швейцарському Цюриху відбудеться фінал Діамантової ліги, в якому візьмуть участь Марина Бех-Романчук (стрибки в довжину), Ярослава Магучих, Ірина Геращенко, Андрій Проценко (всі – стрибки у висоту), Анна Рижикова, Вікторія Ткачук (біг на 400 м).