Вікторія Ткачук вдруге в кар'єрі перемогла Анну Рижикову в очній боротьбі в бігу на 400 м/б AP Images

Це сталося на турнірі в Польщі.

Українські бігунки з бар'єрами Вікторія Ткачук та Анна Рижикова продовжують змагання у літньому сезоні 2021 року. Обидві українки минулого місяця змагалися у фіналі Олімпійських ігор, а з того моменту змогли кваліфікуватися до фіналу сезону Діамантової ліги на дистанції 400 метрів з бар'єрами.

Перед останнім етапом у рамках Діамантової ліги (фінал відбудеться у швейцарському Цюриху), Рижикова та Ткачук заявилися на старт у польському Хожуві, де відбуваються змагання рівня Gold Continental Tour. Українки, а також представниця Ямайки Джанів Расселл, були головними фаворитками на перемогу.

І саме українка змогла перемогти - Вікторія Ткачук показала результат 54.18 сек (третій найкращий у кар'єрі). Вона на 0.03 секунди випередила американку Нненю Гейлі (особистий рекорд), і на 0.07 секунди - Анну Рижикову! Расселл фінішувала лише четвертою.

Тож обидві українки фінішували на подіумі: Ткачук перемогла, а Рижикова здобула на цьому старті "бронзу".

• Gold Continental Tour. Біг на 400 метрів з бар'єрами
  1. Вікторія Ткачук (Україна) - 54.18 сек
  2. Нненя Гейлі (США) - 54.21
  3. Анна Рижикова (Україна) - 54.25 сек

Що означає ця перемога Ткачук

Вікторія Ткачук лише вдруге в кар'єрі та вперше з 2015 року обіграла Анну Рижикову в очному забігу на 400 метрів з бар'єрами. Її перша перемога трапилася на чемпіонаті України у 2015 році - тоді Ткачук пробігла за 56.35 та стала чемпіонкою, а Рижикова за 56.86 сек і фінішувала другою.

Анна Рижикова виграла 14 очних забігів, зокрема 12 останніх (з 2018 року).

БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу