Ірина Геращенко завоювала "срібло" в стрибках у висоту на турнірі в Сілезії

Ірина Геращенко завоювала "срібло" в стрибках у висоту на турнірі в Сілезії

Ірина Геращенко завоювала "срібло" в стрибках у висоту на турнірі в Сілезії AP

Українська атлетка дійшла до позначки 1.94 метра.

Одразу після останнього етапу Діамантової ліги-2021 у Брюсселі українські стрибунки у висоту вирушили до польської Сілезії. Ірина Геращенко та Юлія Левченко взяли участь у етапі Золотого континентального туру.

Українки конкурували ще з чотирма учасницями: бронзовою призеркою чемпіонату світу-2017, полькою Камілою Ліцвінко, призеркою молодіжних чемпіонатів світу, італійкою Еленою Валлортіґарою, чемпіонкою світу U20 2018 року, білорускою Кариною Демідік, а також полькою Віторією М'ясо.

Обидві українки з першої спроби подолали позначки в 1.8 та 1.85 метра. Так само з першого разу 1.88 узяла Геращенко, а разом із нею – полька Ліцвінко та італійка Валлортіґара. А от у Левченкою з цією висотою виникли проблеми: вона їй підкорилася лише з третього разу.

Читайте також: Ярослава Магучіх з другим найкращим стрибком у сезоні перемогла на етапі Діамантової ліги: відео

На висоті 1.91 метра залишилися боротися ці чотири атлетки. Ірина з полькою та італійкою знову стрибнули чисто в перші спробі та продовжували ділити проміжне перше місце. Юлії тим часом не вдався перший стрибок. На другій спробі – знову невдача. Сценарій повторився: українку врятував третій стрибок і вона змогла перевершити результат Брюсселя (1.88).

Усі четверо провалили перші дві спроби на позначці 1.94 метра. Цього разу третя спроба Левченко не вдалася, і вона завершила змагання на четвертому місці з результатом 1.91. Припинила боротьбу на цьому етапі й Ліцвінко.

За "золото" лишилися боротися дві спортсменки, які таки стрибнули 1.94, – Геращенко та Валлортіґара. Італійка одразу взяла 1.96, що стало її найкращим результатом у сезоні. Українка збила планку й вирішила одразу перенести висоту.

Проте це не врятувало. Обидві спортсменки не стрибнули 1.98, і Геращенко лишилася зі "сріблом", тоді як Валлортіґара здобула "золото".

  • Золотий континентальний тур. Сілезія. Стрибки у висоту
  1. Елена Валлортіґара (Італія) – 1.96
  2. Ірина Герщенко (Україна) – 1.94
  3. Камілою Ліцвінко (Польща) – 1.91
  4. Юлія Левченко (Україна) – 1.91

Що відомо

  • Особистий рекорд Ірини Геращенко – 1.99 метра (2019). У 2021-му вона наблизилася до цієї позначки: на Олімпійських іграх-2020 у Токіо, де вона стала четвертою, їй підкорилися 1.98 метра.
  • Для Левченко найкращим результатом у кар'єрі є 2.02 метра. Її максимальна висота в цьому сезоні – 1.96, також на Олімпіаді, де вона посіла восьме місце.
Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу