Дем'єн Герст створив обкладинку для нового альбому Дрейка

Дем'єн Герст створив обкладинку для нового альбому Дрейка

Дем'єн Герст створив обкладинку для нового альбому Дрейка

3 вересня вийде новий альбом репера Дрейка "Certified Lover Boy". Чутки про реліз музикант підтвердив у своєму Instagram. Автором обкладинки, на якій зображено 12 емодзі вагітних жінок, став британський художник Дем'єн Герст, який часто співпрацює з Jay-Z та Каньє Вестом.

Альбом "Certified Lover Boy" неодноразово переносився. Drake анонсував його 24 жовтня 2020 року (на свій день народження), опублікувавши хвилинне відео, в якому артист відтворив ряд обкладинок з минулих релізів. Тоді артист обіцяв, що альбом вийде в січні, потім через проблеми зі здоров'ям він переніс його вихід на літо, ну і звідти "CLB" з'їхав на першу п'ятницю вересня.

У виданні Hyperallergic припускають, що нову обкладинку можна трактувати по-різному. Як Дрейк, так і Герст натякають, що музика "CLB" створена для того, щоб займатися любов'ю і заводити дітей. Також існує версія, що це відсилання до дати виходу платівки, яка буде випущена на дев'ять місяців пізніше від заявленої дати.

Незабаром після на офіційному акаунті музиканта опублікували фотографію фізичного полотна обкладинки, додавши, що це "1 з 2", можливо, натякаючи на існування другого варіанту обкладинки.

У мережі обкладинка викликала найрізноманітніші відгуки: від "банально" і "ледаче" до "гидота". А репер Lil Nas Х розмістив свою версію обкладинки з емодзі вагітних чоловіків, анонсувавши вихід власного дебютного альбому "Montero".

Дем'єн Герст поки співпрацю з репером не коментував. Раніше один з найбагатших у світі художників також розробив обкладинки альбомів для гуртів Thirty Seconds To Mars, Red Hot Chili Peppers, The Hours, гітариста Gorillaz Джеффа Вуттона і колективу Babyshambles на чолі з Пітом Доерті.

Дем'єн Стівен Герст — англійський митець, найвидатніший член групи, відомої як "Young British Artists", та на цей день найбагатший митець світу.

"Certified Lover Boy" стане першим лонгплеєм Дрейка з часів "Scorpion", що вийшов у 2018 році. У березні музикант випустив мікстейп Scary Hours 2, у 2020 році – "Dark Lane Demo Tapes", а у 2019-му – "Care Package".

Читайте також

Стилізовані роботи Дем'єна Герста виставлені в римській галереї поряд із шедеврами епохи Відродження

Дем'єн Герст звільнив 63 співробітники своєї студії, хоча отримав $21 млн допомоги від уряду

Художник Дем'єн Герст запустив соціальний експеримент з NFT

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше