Бабусю хлопчика, який перебуває у комі, триматимуть під вартою

Бабусю хлопчика, який перебуває у комі, триматимуть під вартою

Бабусю хлопчика, який перебуває у комі, триматимуть під вартою
Суспільне Черкаси

Бабусю, онук якої перебуває в комі в дитячий обласній лікарні, триматимуть під вартою 60 діб. Про це повідомила власна кореспондентка Суспільного з місця події.

Судове засідання щодо обрання запобіжного заходу відбувалось у закритому режимі, оскільки, за словами підозрюваної, потерпілий є малолітнім і розголошення відомостей про нього може йому нашкодити.

Суд ухвалив рішення клопотання Віталія Корновенка щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою 60 днів:

"Я вважаю, що суд прийняв обґрунтоване рішення. Сторона обвинувачення звернулася з клопотанням на підставі статті 177 Кримінально-процесуального кодексу України. Були зазначені ризики, що унеможливлюють застосування більш м’якого запобіжного заходу – можливість переховування, оскільки підсудна не з’являлася на попередні судові засідання по інших справах, що були відкриті проти неї".

Що відомо

  • Перед початком засідання прессекретарка суду Марина Кучеренко зазначила, що підозрювана подала клопотання щодо переведення судових засідань у закритому режимі.
  • За словами бабусі, таке клопотання вона подала, оскільки потерпілий є малолітнім і розголошення відомостей про нього може йому нашкодити.
  • Суддя Борейко задовольнила клопотання бабусі хлопчика. Тому судові засідання надалі будуть закритими.
  • Хлопчик в лікарню поступив по "швидкій" з ознаками мозкової коми третього ступеня. "У нього внутрішньочерепна гематома, немає обох вух та нижньої губи, а також статевого органу. Не зрозуміло, протягом якого часу дитина перебувала у такому стані. У нього глибока кома", – розповів Микола Кондрацький.
  • 25 серпня стан хлопчика був стабільно важким. Діяльність мозку була наднизькою, її ледь фіксували прилади, а дихала дитина лише завдяки апарату штучного дихання, розповіли медики.
  • Як повідомила речниця Нацполіції області Зоя Вовк, за словами бабусі хлопчика, дитина отримала травми після падіння з купи цегли у дворі.
  • У прокуратурі відкрили та розслідують два кримінальні провадження: за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 128 та ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України. Наразі з’ясовуються обставини, за яких хлопчик отримав тілесні ушкодження, призначили судово-медичну експертизу. Служба у справах дітей з’ясовує стан утримання та умови проживання дитини, перевіряють повноту виконання його батьками обов’язків щодо виховання та розвитку дитини.
  • Жінці вручили підозру за залишення дитини в небезпеці – за частиною 3 статті 135 Кримінального кодексу України. Наразі семирічний хлопчик із черепно-мозковою та іншим травмами лежить у реанімації, його стан погіршився, розповів директор Черкаської дитячої обласної лікарні Микола Кондрацький.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок